Завист

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:21

Педери kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by Тото on Нед Jул 03 2011, 11:31

... и передки smeenje
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 08:43

Tvojot uspeh e kako prasina od koja bi mozele mnogu oci da zasolzat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by the nurse on Сре Jул 06 2011, 12:39

palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Вто Jул 12 2011, 17:21

Кога си подобар од најдобриот, тој ќе гледа да ги сврти другите против тебе smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by the nurse on Пон Jул 18 2011, 01:25

zbunet напиша:Кога си подобар од најдобриот, тој ќе гледа да ги сврти другите против тебе smesko
Неспособните најлесно се здружуваат...против секој подобар од нив
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Пет Aвг 19 2011, 13:32

Оние кои се склони на оговарање во минатиот живот најверојатно биле кучиња kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by the nurse on Пет Aвг 19 2011, 20:43

,,Вистината се танчит,ама не се кинит,,-народна поговорка
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 09:45

Predavnik e vsusnost fin covek koj saka da te izvlece od anonimnost i da te napravi poznat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 19:07

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Сре Јан 11 2012, 14:31

Иако пробуваат да ја закопаат твојата светлина, ти сепак светиш kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by Тото on Пон Фед 13 2012, 15:37

Б!


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:28. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : x)
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by zbunet on Саб Јун 02 2012, 11:21

Баш ми е гајле ако знаеш или имаш повеќе од мене, ќе ти се восхитувам само ако си подобар човек од мене smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Завист

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот