SEKS # SEKSI

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Aвг 17 2011, 16:30

tazen Па коа не знам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by keti on Сре Aвг 17 2011, 20:35

Ако не знаеш, тогаш прво научи си, па кажи ни и ние да знаеме... kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 17:58

Да знаат жениве колку се слатки, сами ќе се онодат и нема никому да се даваат kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Апр 01 2012, 18:22

Може некои се слатки,јас на пр. сум лута kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 19:05

grom ne
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Александра on Пон Апр 02 2012, 02:29

hot nurse напиша:Може некои се слатки,јас на пр. сум лута

Аха, речникот вели дека е HOT (nurse) = ем жешка, ем лута, ... кого ќе го збари, ќе го попари
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пон Апр 02 2012, 16:42

Epa ako mu akne i privatna dijagnoza podolgotrajno e i lecenjeto kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Пон Апр 02 2012, 17:38

Otkako ke se popari,sleduva kubenje... brkac
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пон Мај 21 2012, 19:43

Ako te prasa dali sakas da spies so nea, ne znaci deka saka da spie so tebe, moze samo saka da znae dali nekoj bi sakal da spie so nea kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пет Мај 03 2013, 22:23

Ова се вика топол пречек kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот