SEKS # SEKSI

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Aвг 29 2010, 17:27

Имаше пред некоја година мислам, насловна на списанието,,Rolling stone,,со Роби Вилијамс и Жизел Бундшен.Беше многу секси,Роби беше сосем гол ,тактички сокриен од прекрасното тело на Жизел,облечено во оскудно бикини со принт на американското знаме(е тоа единствено ми сметаше на фотографијата).Многу убава и секси фотографија! trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Кидман on Нед Aвг 29 2010, 17:35

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Aвг 29 2010, 17:42

Уууупс,не било ,,Ролинг Стоун,, туку ,,Вог,,и не било американско туку британско знаме, zal mi e Иначе на ова мислев,ми текна дека снимањето на фотографијата го гледав на Фешн ТВ,ах таа Ана Винтур,не и е срам... paga smea Важно сум запамтила дека он не носи ништо,освен тетоважите...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Aвг 29 2010, 19:41

Пери носи тетоважи, е не, ќе се замара со облека
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Aвг 29 2010, 23:31

Па,што фино му стојат!( и тоа јас што иначе мразам тетоважи) flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Сеп 05 2010, 16:11

Кога би се сексале колку што се трудат да изгледаат секси, од кревет не би станале.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Саб Сеп 18 2010, 18:58

Според некои статистики,убавите и славни луѓе имаат помалку секс од обичните луѓе.Всушност само, за публиката се одржува тој некој секси имиџ,кој пак ги возбудува широките народни маси. trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 00:24

Значи сексот е штетен и само не’ лажат да се сексаме
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Александра on Нед Сеп 19 2010, 00:48


Можеби е штетен за лепота и слава, ама е корисен за здравјето paga smea
А нели, здравјето е пред се` друго. kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 00:54

Значи славните се нездрави ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Сеп 19 2010, 12:38

paga smea Можеби затоа се почесто се снимаат кога го прават тоа,да си се гледаат барем(и да заработат нормално)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 13:55

Да, сметаат дека и од сексот треба да заработат
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Нед Сеп 19 2010, 20:32

Па да ти кажам,како можеш да почитуваш и обожаваш некој/а,што ги покажува интимните делови ко на гинеколошки преглед. kez Па интима,подразбира интима!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пет Дек 03 2010, 12:59

Големите цицки имаат рок на траење, помалите секогаш остануваат свежи.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Александра on Саб Дек 04 2010, 13:10

hot nurse напиша:Па да ти кажам,како можеш да почитуваш и обожаваш некој/а,што ги покажува интимните делови ко на гинеколошки преглед. kez Па интима,подразбира интима!

smeenje има ли поинтимен однос од односот со гинеколог? doktor
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Саб Дек 04 2010, 15:56

Некои си се сметаат за толку ,,јаки,, женски што она што го покажуваат на гинекологот,сакаат да му го покажат на цел свет. affraidavatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

mnogu sexy video

Пишување by Кидман on Пон Фед 07 2011, 00:30

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Секси хороскоп

Пишување by the nurse on Чет Фед 10 2011, 18:46

Овен - Ставете му на знаење дека го обожавате, никогаш не му наредувајте, но и немојте да се согласувате за сè со него, тоа му е досадно.

Сакаат да доминираат, со нив сексот често е груб, брз и многу возбудлив. Сексуалано разбудете го со масажа и грицкање на усните.

Бик - Кај бикот е добро да уживате во старата народна поговорка дека љубовта излегува од желудникот.

Ќе ви се исплати бидејќи биковите се страствени и издржливи љубовници, но им недостасува иновативност.

Бакнување во врат ги излудува исто како и црвена крпа пред очите.

Близнаци- Сакаат да разговараат и се воодушевуваат ако им ги проширите хоризонтите.

Сакаат да експериментираат и не се срамежливи. Момчињата сакат да им ги бакнувате прстите а девојките дланките за да се чувствуваат како принцези

Рак - Ако им делите комплименти, внимавајте да бидете искрени и иновативни, во спротвно ќе ве прочитаат веднаш.

Дајте им чувство на доверба и дозволете им да ви помогнат. Нежен секс со раковите ги вклучува сите сетила, но немојте да очекувате некои посебни новости. Ги возбудува галење на градите.

Лав - Се возбудуваат на воодушевување и комплименти, па и кога не се сосема искрени. Многу се чувствителни и страствени љубовници.

Разнежнете ги до еротска масажа или нежно грепкање по грбот.

Девица - Бараат партнер кој ќе ги смири интелектуално. Многу ретко се одлучуваат за авантура, а во долга врска сексот со нив секој пат е сè подобар и подобар.

Прилично се конвенционални и не сакаат неочекувани ситуации во сексот. Стомакот им е главна ерогена зона.

Вага - Сакаат да зборуваат за себе. Не е тешко да ги освоите ако спрема нив сте искрени и забавни. Најчувствителен дел од телото им е долниот дел од грбот и задникот.

Можете да откриете додека играте, а подоцна почнете со интимности. Вагите се доминантни љубовници.

Скорпија - Немојте да се обидете да ги контролирате, но немојте ни да бидете млитави затоа што тие сакаат силни луѓе.

Сексот со нив е интензивно и страстно искуство, многу се издржливи и спремни да ги исполнат вашите замисли. Гениталиите кај скорпиите се поосетливи отколку кај останатите.

Стрелец- За да ги привлечете морате емоционално да се воздржите. Лесно ќе ги повикате на состанок, но потешко ќе ги вплеткате во сериозна врска.

И кога ќе ги освоите мора да сте подготвени дека ќе ги делите. Тие се авантуристи, сакаат да истражуваат, секс во природа и слично. Не сакаат конзервативни партнери. Ги возбудуваат покриените делови од телото.

Јарец - Сакаат да разговараат за сериозни теми и потребен им е некој кој добро ќе ги насмее. Никогаш немојте да доцните на состанок.

Издржливи љубовници, можат да имаат секс пo цела ноќ и добри се во тоа што го прават. Заведете ги милувајќи им ги колената и нозете.

Водолија - Потребно е да сте комуникативни и флексибилни. Ерогени зони им се листовите. Масирајте ги или врзете ги. Креативни се во сексот, го доживуваат како забава и сакаат брз секс.

Риби - Заведете ги со разговор за духовноста. Сакаат позитивни партнери кои ќе им доделуваат комплименти. Распламтете ги со масажа на стапалата кои се главна ерогена зона кај рибите. Сакаат еротски игри, глумење улоги...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Тото on Чет Фед 10 2011, 22:24

Кој може да ги памти сите овие? misli
Ова треба да си го запишам во мобилниот. На ливче мајка ми гарант ќе ми го испере кога без прашање ми ги пере фармерките. Или ќе го најде па ќе трча да ме издаде кај шефот, а стариот после ќе ме скине од заебанции.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пон Мај 16 2011, 02:02

Zenskite noze se kako dvokrilna vrata, se otvaraat i dvete koga treba da se vnese nesto pogolemo kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Мај 25 2011, 21:24

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Jул 27 2011, 12:46

Ne sadi so zena morkovi ili krastavici oti ke te provocira kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пет Aвг 05 2011, 10:29

Za da ja ispolnuvas treba redovno da ja dopolnuvas kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by keti on Сре Aвг 17 2011, 12:26

Со што ја дополнуваш бре збунет...ти епетен збунет си бил... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот