SEKS # SEKSI

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 01:08

Секси е сегашност, секс е неизвесна иднина.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 01:39

Obicno e izvesna idnina.Pointeresno im e na onie sto gi ceka neizvesnosta... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 01:46

Неизвесноста е без стабилно подржување
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 01:52

Stabilno,nestabilno,pointeresno e... kuti
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 01:57

Лабилно мечтае за стабилно, стабилно мечтае за лабилно.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 11:47

Како и секогаш,во право си.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:15

Да, ми се приметува на плата
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 12:17

Аааа,затоа мене мала ми е платата!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:22

така си праам кога си одат од работа и со поглед ги испраќам многумина од тие кои маат помала плата и од мене. Кога си заминуваме се гледа кој колку навистина печали
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 11:18

Mu vika edna pacientka(mladicka taka, 70-80g.) na D-r Haus vo istoimenata serija:-Doktore,imate ,,bedroom eyes,,!I bese smesno kako Haus sto e stalno kul,go zezaat kolegite... kez O.K.Ama navistina ima luge so takvi,,bedroom eyes,, perverzen perverzna
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 16:11

Често ни’ се чини дека сексот е целта, но тоа било само почеток.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Кидман on Саб Jул 17 2010, 16:23

zbunet напиша:Често ни’ се чини дека сексот е целта, но тоа било само почеток.


мммммммм..... браво за ова
петка на рачето
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Саб Jул 17 2010, 19:34

Почеток на што?На проблеми? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Нед Aвг 01 2010, 12:46

Секси е само реклама за филм со секс содржина. Во што е Кока Колата посебна ? Во ништо, но чувствуваш посебен вкус заради добрата реклама.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Aвг 04 2010, 11:12

...Како и да е, на крај е кожа во слузокожа,некогаш со пластика помеѓу... mastika
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Тото on Сре Aвг 04 2010, 12:16

hot nurse напиша:...Како и да е, на крај е кожа во слузокожа,некогаш со пластика помеѓу... mastika

Медицински објаснетиот секс mastika воопшто не звучи секси obesen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Сре Aвг 04 2010, 13:07

kez Така е,затоа од наједноставните клетки(кожа и другото) информацијата која се спроведува преку најсофистицираните клетки(нервите) до големиот газда мозокот ја доживуваме секси!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Вто Aвг 10 2010, 15:00

За да имаш добар секс треба да си сакан, да бидеш сакан треба да бидеш секси.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Вто Aвг 10 2010, 16:28

На оној што те сака секако си му секси,оној што го сакаш секогаш ти е секси,а најубавото е што не знаете да објасните зошто е тоа така!Само е важно дека ја чувствувате магијата! zaljub
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Вто Aвг 10 2010, 17:02

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Вто Aвг 10 2010, 19:22

,,Кај мажите со прекумерна телесна тежина,тестостеронот се претвора во естроген,што значи лоши вести за еректилната функција,,-се вели во едно истражување спроведено во еден Германски институт.


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Aвг 10 2010, 20:23. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Вто Aвг 10 2010, 20:22

Ups !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by the nurse on Чет Aвг 12 2010, 15:55

zbunet напиша:За да имаш добар секс треба да си сакан, да бидеш сакан треба да бидеш секси.
Навистина кога знаеш дека си сакан/а,им изгледаш поубаво и посекси дури и на оние што не те сакаат.Те прашуваат:-Што се случува со тебе,изгледаш подобро од порано?Времето работи за тебе?А ти си знаеш дека е тоа така затоа сакаш и си сакан/а. ognomet
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пет Aвг 13 2010, 20:07

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by zbunet on Пет Aвг 13 2010, 20:11

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: SEKS # SEKSI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот