Дали постои смисла на животот?

Страна 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 22:22

СЕДИ БЕ МАЛИ, МОЖАМ БУРЕК ОД ГЛАВА ДА ТИ ЈАДАМ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 22:35

Ne mozes ni cetvrt da izedes, ja mozam dva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 22:38

можеш два четврта да изедеш?
наеднаш или еден денес, еден утре???

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 22:42

imam dobri zabi i site se moi
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Чет Окт 08 2009, 17:41

Toa objasnuva mnogu raboti!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Пет Окт 09 2009, 19:07

Да, дадо
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Пет Окт 09 2009, 20:47

umen na dada
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 00:17

Ma kako ide i garderoba ke si menjame
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 01:06

А ако нема бурек, може баклава?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 15:25

А ако нема баклава ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 22:20

смислата на животот е секогаш да има бурек и баклава

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 22:56

се` додека наоѓаш во своето срце трошка љубов кон било кого и било што, и се` додека успеваш да видиш трошка убавина во светот што те опкружува - твоето постоење има смисла
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Нед Окт 11 2009, 01:45

Ako izedes laden burek znaci imas volja
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Нед Окт 11 2009, 21:18

ако јадеш секое утро бурек, значи имаш целулит

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Нед Окт 11 2009, 21:40

Ne ni znam sto e toa celulit
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Нед Окт 11 2009, 22:10

ах колку би сакала и јас да не знам

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Пон Окт 12 2009, 00:26

јас целулит многу го мешам со силикони

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Пон Окт 12 2009, 13:03

Pa celulit moze da se koristi namesto silikonot
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Пон Окт 12 2009, 13:27

aaa dolen vesh ne davam
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 13 2009, 14:28

So ke mi go ? Mal mi e.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Пон Окт 19 2009, 23:21

така е како е, оти инаку ќе јадеме ќотек

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Чет Окт 22 2009, 17:21

Zasto jas se potrudiv da stane taka
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Пон Окт 26 2009, 18:23

абе....не викам дека нема судбина
или среќа и несреќа
ама... во главно... секое ЗОШТО си има свое ЗАТОА

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 01:13

гледајте го Monty Python's The Meaning of Life

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Сре Окт 28 2009, 20:08

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот