Дали постои смисла на животот?

Страна 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Зошто е така како е ?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 02 2009, 20:32

Кој тоа така одлучил и зошто или никој немало кога сме се стварале ?

Tic Tac Toe

Powered by: MySpace Games


Последната промена е направена од spiderman на Пон Окт 19 2009, 11:50. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Чет Сеп 03 2009, 01:47


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 03 2009, 23:23

Ја мислам дека немало никој
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Пет Сеп 04 2009, 20:20


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Саб Сеп 05 2009, 19:26

Зш така требит.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 06 2009, 01:04

Inaku ke dremit :D
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Александра on Сре Сеп 09 2009, 17:39

така е како што е, затоа што толку не` бидува
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 09 2009, 17:56

Nadezta e tuka da ne' zaleci kaj sme bocnati
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Нед Сеп 20 2009, 09:03

Nisto ne e slucajno.
Taka e zatoa sto taka treba.
Za razvoj potrebna e svesnost za sebe i za rabotite okolu nas i menuvanje vo pozitivna nasoka.
Vo sprotivno bi gi povtoruvale istite greski,dodeka ubavite raboti ne bi mozele da stanat poubavi ili da se zgolemat na broj.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 20 2009, 11:52

A zosto togas imam misli deka bi trebalo poinaku da bide ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:44

zbunet напиша:A zosto togas imam misli deka bi trebalo poinaku da bide ?


Имаш нескротлива фантазија

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 23 2009, 22:00

Кога би било како јас сакам, многу работи ќе снемаше, а многу нови работи ќе имаше
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Нед Окт 04 2009, 21:15

затоа што, како што вели мојот Балашевич
,,Џаво гледа да њему буде фино,,

хоп...хоп....дајде ми вина, вино нек се точи.....

https://www.youtube.com/watch?v=MEITstAae0w&feature=related

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:06

Karakterite se meanizmi koi ne se menuvaat, no nie si imame moznost da zamisluvame deka sme slobodni da si ja gradime idninata
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Пон Окт 05 2009, 21:19

Taka e zatoa sto non stop gresime,a mislam deka i po greska sme se stvorile...pa duri i nekoi mitovi kazuvaat deka da ne zgresela Eva nemalo da bide vaka kako sto e.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola on Пон Окт 05 2009, 21:46

Дали сметате дека навистина постои некаква смисла на нашето живеење или трагањето по неа е само наша утеха и негирање на безсмисленоста?

Build Tower

Powered by: MySpace Games
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 23:40

Obicno fintata ni e stalno pred nos, pa zatoa na nekoi prstot cesto im e tamu
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 00:06

a sto baras ti smisla vo tvoeto ziveenje ?


eeeee so cudni coveci , za sekoja prdeska baraat da ima smisla

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:08

Celta e da ne rabotis za drug oti nema takov koj ke go ceni toa.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:24

Koga bi bila vistinita teorijata za Adam i Eva znaci site nie sme proizvod na incest.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 21:28

еве кој сака да работи за мене?
јас ќе го ценам тоа
не мора да плаќам, така? ама ептен ќе те ценам

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 21:57

Ti Cena da ne se vikas ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 22:09

ДА БЕ, АМА
КОГА СЛУШАШ ЦЕНИТЕ ПАЃААТ, ТОА ЗА МЕНЕ НЕ СЕ ОДНЕСУВА
ЈАС СУМ ВИСОКА ЦЕНА

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 22:13

hahahahahahahahhaha

kaj se pogodivte i dvajcata, me iznasmeavte

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 22:18

Znaci Cena Visokata
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот