Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пон Мар 14 2011, 15:56

За да ја љубиш жена значи дека треба да престанеш да се љубиш себе си.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Пон Мар 14 2011, 16:24

noup
- zenata kje prestane da te ljubi koga ti kje prestanes da se ljubis sebe si
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пон Мар 14 2011, 17:16

Dobro togas. Sega ke ja povikam seta samobendisanost koja ja imam kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Пон Мар 14 2011, 17:22

e sea i ti ne preteruvaj
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Јун 17 2011, 11:42

Tvojata sudbina ke se izmeni samo ako se soocis so svoite stravovi iako ke te paraliziraat i ke ti se podsmevaat za da ne si ja povratis svojata hrabrost. Toj gad vo tebe e tvojot predavnik i najgolem neprijatel smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Пет Јун 17 2011, 11:46

На она од што сега се плашиме,во иднина ќе се смееме smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Jул 01 2011, 10:39

Пасивноста е како кога свињи мирно гнетат од помијата додека вреска таа која дошла на ред кај касапот smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Jул 08 2011, 19:28

Кога ги запрашале човекојадците во Амазонија кои луѓе најтешко се варат и се најневкусни, тие одговориле дека тие кои мислат дека само тие знаат и никој друг и со нив ги хранат кучињата kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Пет Jул 08 2011, 20:02

A nekoi pa ,jadat kucinja... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Саб Jул 30 2011, 15:29

Moze, a ne zloupotrebuva iako e izlozen na iskusenia - toa go pravi covek. Vo sprotivno e samo covekoliko zivotno smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Саб Jул 30 2011, 19:09

Covekoliko zivotno...da smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Чет Окт 13 2011, 10:38

Толку сум мрзлив што ме мрзи да мрзам некого kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Ное 06 2012, 12:11

Големи мисли и идеи се створиле во ВЦ, ама и многу се заборавиле затоа што немале време да ги запишат затоа што итно им се идело во ВЦ kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото on Сре Ное 07 2012, 02:23

Е да, многу големи работи се удавиле во веце шолјата
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото on Вто Мај 14 2013, 00:47

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Ореолот и крилјата kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот