Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 01:21

E daaa.Poznavam nekoj koi na samo se praat jaki fraeri,a vo prisustvo na soprugata se kako bubacinja usramen
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:23

I ja sum takov, smrznuvam od eden pogled samo
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 01:33

Pa na tebe mislev guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:35

Ja pa mislev, ne se zabelezuva bar od avion
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 11:56

Да бидеш папучар значи сурово да и’ ги одземеш сите женски права и да ја обезличиш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by trpe on Пет Jул 09 2010, 12:09

Ааааааа, сигурно ќе се налутат да им ги одземеш тие права
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 12:39

Тоа катастрофален дисбаланс
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:39

Кога би ги изгубил сите нагони би останал засекогаш таков каков ме засака.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Нед Jул 25 2010, 19:45

,,Длабоко во нас , бејбе,ние сме животни со изразени потреби и нагони кои што не можеме да ги победиме колку и да се правиме дека тоа е можно.Кога ти се јаде,јадеш.Кога си жеден,пиеш.Кога ти се спие спиеш.Кога си пикнат во тесно се обидуваш да преживееш.Ти се допаѓа некој,нормално е да сакаш да го имаш...Нагоните никој не ги победил,никој...Се што успеваме е да однесеме Пирова победа над нив,ништо друго.-Сашо Тасевски,,Пеперутка,,
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Aвг 06 2010, 00:46

Човек без нагони треба да го гониш иначе нема да мрдне од фотеља и даљинско
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Чет Aвг 12 2010, 21:54

следи го својот внатрешен глас,
откриј кој си и биди тоа што си
без разлика на сите, без разлика на се'
тоа е прашање на живот и смрт!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото on Пет Aвг 13 2010, 19:48

Тешко на оние околу мене ако ги изгубам сите нагони
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 05 2010, 17:06

Срцето има такт, значи има и песна
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Пон Сеп 06 2010, 08:12

zbunet напиша:Срцето има такт, значи има и песна

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 10:34

Кидман напиша:
zbunet напиша:Срцето има такт, значи има и песна

guska backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Саб Окт 30 2010, 20:27

Ако мажите ги превземат домаќинските должности, за што ли ќе зборат тогаш жените?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Саб Окт 30 2010, 20:36

- pa maani kje vi naogjame, de... problem li e toa
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Нед Јан 16 2011, 13:04

Жена се заљубува во оној кој и’ попушта кога не е во право.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Нед Јан 16 2011, 21:05

E kako da ne kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Сре Фед 16 2011, 12:36

Прво ја шармира твојата машкост и тврдоглавост, а потоа ја иритира твојата бесчувствителност и себичност.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola on Сре Фед 16 2011, 19:43

Interesna misla ama Off topic si kolega!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра on Сре Фед 16 2011, 23:48

zbunet напиша:Прво ја шармира твојата машкост и тврдоглавост, а потоа ја иритира твојата бесчувствителност и себичност.

толку од „првиот впечаток“ smesko

fragola напиша:Interesna misla ama Off topic si kolega!

можеби збунет сака да каже дека кога на жената ќе и` спласне нагонот, тоа што ја шармирало почнува да ја иритира kez значи и` поминал рокот на траење jazik
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Сре Фед 16 2011, 23:55можеби збунет сака да каже дека кога на жената ќе и` спласне нагонот, тоа што ја шармирало почнува да ја иритира kez значи и` поминал рокот на траење jazik [/quote]


bravo
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра on Сре Фед 16 2011, 23:59

usramen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот