Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 00:46

јас имамж една неостварена желба - некако ако може да го изгубам нагонот за јадење, а да добијам нагон за вежбање

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:05

Ne odete vo Crnogorsko primorje oti ke vidite deka em ne se trudat, em im e dobro i dobivam nagon tamu da ziveam za da gi dezintegriram ostanatite nagoni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра on Пет Ное 13 2009, 00:47

ха, доста е еден нагон да изгубиш па да биде катастрофа, не мора сите. замисли го губиш нагонот на `празнење` и се полниш и се дуеш и растеш и на крај експлодираш :огномет:

и летаат на сите страни такви ... бљак
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by ?????? on Пон Ное 16 2009, 15:16

ЦЕЛУЛИТОТ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola on Вто Ное 17 2009, 21:11

zamisli go izgubis nagonot za sex kolku natazeni faci mi sozdal okolu sebe
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 10:09

Со нагон


Без нагон
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Пон Јан 04 2010, 16:37

Гостин напиша:јас имамж една неостварена желба - некако ако може да го изгубам нагонот за јадење, а да добијам нагон за вежбање

и опет

п.с. рече Кидман и си грицна чоколатце
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Нед Јан 31 2010, 20:39

Ke staneme mekici
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Пет Апр 30 2010, 20:06

Кога наеднаш би ги изгубиле нагоните тоа значи дека некои облечени во бело си сецкаат и си играат со нашите органи додека меѓу себе си расправаат за спортска прогноза.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра on Саб Мај 01 2010, 14:54

не знам
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 15:43

Нагоните не’ тераат да посакуваме и сурово казнуваат за секоја непослушност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by trpe on Пон Мај 31 2010, 12:52

Би се стопиле како сладолед
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola on Вто Јун 01 2010, 00:04

Tugj problem
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Вто Јун 08 2010, 09:33

Bljak,mrazam puding.Ako gi potisnuvame nagonite ce se razbolime psihicki,ako preteruvame so nivno zadovoluvanje ce se razbolime fizicki.Koj ja znae vistinskata merka?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман on Вто Јун 08 2010, 09:38

ако, ако, физичката болка помалку боли од психичката
затоа... задоволувај ги, чедо мое
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Вто Јун 08 2010, 11:32

Ooo,thank you God!


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Јун 08 2010, 20:39. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 16:19

Во секојдневна комуникација често мораме да бидеме воздржани како да немаме нагони. Секој излив на чувства се гледа како будалаштина. На повеќето работни места чувствата се забранети. Се декларира некоја роботска професионалност како работна етика, а како бев во можност да гледам од страна кон такви, да споредам некогаш со сега, глетката е одвратна во што се претвараме
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 16:31

Кај мене на работа за среќа има и премногу изливи на чувства.Знаеме многу да се смееме,да се искараме,а во дружење у кафана и по свадби да не зборам.Можеби дека сме многу жени,релативно млади,важно никогаш не е досадно и глетката воопшто не е одвратна.(За повеќе информации прашај го Ѕверот) densanje
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 16:37

Milo mi e sto ima isklucoci, no jas se motam na mesta kade covekot nema nikakva vrednost, niti mu e dozvoleno da se iskaze na bilo koj nacin sem onoj koj mu e nalozen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:18

Covek bez nagoni lici na takov sto sekogas si ja slusa majka si, a koga ke porasne zena si.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот