Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

67% 67% 
[ 2 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 3

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Кидман on Чет Jул 01 2010, 22:36

гузата, сисата, ломна у струку
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 15:00

Да почнам да набројувам
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 15:18

Ако ми купи телефон тој што сум го пикирал и со него ми дојде во кревет
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 19:20

Некои ништо,некои било што...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti on Вто Jул 06 2010, 22:35

Многу нешта...само треба да сме сојузник со фантазијата...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото on Сре Jул 07 2010, 02:59

Ne deka e moja rabota, no koga gi gledam tatko mi i negovite drugari vozbudeni okolu rakijata i salatata, si go postavuvam gornoto prasanje
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 23:37

да го пречекаат две истовремено

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото on Сре Jул 14 2010, 15:20

Чек` да размислам ...ceka
Јас, на пример, секогаш мислам дека мојот е поголем (или барем поубав lol! ) од конкуренцијата. И бидејќи се мали шансите да видам дали е така, си продолжувам среќен и весел. И возбуден perverzen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 23 2010, 00:35

Овулација , макар и само ко идеја
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Пон Окт 04 2010, 18:52

Е да,почнаа сега жениве да бараат слободен ден кога се во овулација.Младиве да праат деца,а постарите затоа што им е многу ,,тешко,, ...ууух! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 17:31

Некои вакви,да речеме... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Чет Окт 21 2010, 18:41

Ne vidov nesto da zgotvat ili isperat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 18:43

Ами, тоа кога ќе се омажат... kez П.С.Готвењето и перењето ги возбудува мажите? iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Чет Окт 21 2010, 18:45

pa so ? Ove se sve nedomakinki i gladni ke trpime, a gladna mecka oro ne igra
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 18:49

Да,да, тоа домаќините се домаќинки си зимаат,па после зјаат по недомаќинки kezНекои што се гладни, па обратно...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Пет Мај 13 2011, 21:07

Жените сега ги бричат пубичните влакна, но можеби подобар впечаток би створиле доколку остават еден дел, во облик на молња, на пример kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Саб Мај 14 2011, 00:46

Ааа,некој може да настрада grom

Кај ти текна молња? pokvaren
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Александра on Саб Мај 14 2011, 01:14

може помисли на некоја небричена што има темен облак
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Нед Мај 15 2011, 01:29

Provedena studija pokazala je da ženska vagina proizvodi električne valove, koji uzrokuju vaginalne kontrakcije prilikom penetracije. Valovi, navodno, nastaju na početku maternice te se šire sve do ulaza vagine.

U istraživanju pod nazivom Elektrovaginogram: studija o električnoj aktivnosti vagine i njenoj ulozi u seksualnosti i seksualnim poremećajima sudjelovale su 24 žene kojima su znanstvenici mjerili električne valove i vaginalni pritisak.

Upravo su ti električni valovi ''zaslužni'' za kontrakciju vaginalnih mišića, koji povećavaju seksualno uzbuđenje kod bolje polovice.

Izvor električnih impulsa je i G točka, najosjetljivije područje koje se stimulira tijekom seksualnog čina.

Rezultati dobiveni ovim neobičnim istraživanjrm smatraju se vrlo korisnima za daljnje istraživanje seksualnih poremećaja.


Затоа дечково за молњи збори!? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti on Пон Мај 16 2011, 08:13

Колку е побујна фантазијата кај мажот, толку е поголема и неговата возбуда...но ... ги користи само реалните средства за да го достигне својот максимум, зошто се уште духовно не се изградил за телепатско поврзување...
п.с. Збунет ова не се однесува на тебе... kez backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti on Чет Јун 16 2011, 18:30

Овде ни фали уште една тема ...„Што најмногу ги возбудува жените во кревет?“... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот