Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

67% 67% 
[ 2 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 3

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:38

- Pravi so mene ama bas sto sakas !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by ?????? on Пон Фед 01 2010, 23:34

Жена легната со волнени чорапи

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Пет Фед 26 2010, 17:29

Pa ako si izmoren samo krevetot te vozbuduva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Кидман on Сре Апр 28 2010, 12:11

no limits
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by ?????? on Саб Мај 01 2010, 01:42

Па што ги возбудува? Еден волнен чорап убаво натегнат а другиот го нема

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Нед Мај 02 2010, 22:12

Дур праи мекици заради возбудата која ја носи ризикот од попарување со жежок зејтин
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Вто Мај 18 2010, 10:21

Da naprais nesto sto ne go ocekuval...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Вто Мај 18 2010, 21:51

А си пробала со цигла во глава ? Баш ќе се изненади
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Вто Мај 18 2010, 22:20

Не сум баш ,ќе пробам.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото on Вто Мај 18 2010, 23:25

Шо знам, тоа што мене ме возбудува во кревет, исто би ме возбудило и под кревет (ако има место) и во дневна на она чергичето пред огништето (ако нејзините не се дома) и тн.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Вто Мај 18 2010, 23:33

Koga ke legne do mene i ke pocne da kazuva sto fali po kuka i togas stvarno se vozbuduvam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 02:15

Hot nurse
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 09:31

Ako mislis deka sestrite se hot,ti treba !
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 10:24

не сакав да те навредам

а и не мислев на сите сестри
ги исклучувам чесните сестри калугерки, сестра ми, и едно девет десетини од твоите колешки . остатокот не се за фрлање .
барем не оние во ТВ сапуниците
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 12:33

Ne se navrediv,samo ne mozam da sfatam sto e toa kaj mazite sto gi vozbuduva nasata uniforma.A inaku vo tolku zeni fakt e deka mora da ima prekrasni primeroci.Duri i sin mi od 11god. bese oduseven sto na maskenbalot nekoi devojcinja bile obleceni kako med.sestri.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Чет Мај 20 2010, 14:51

А што е тоа женско што ќе облече, а не предизвикува ? Дури и калуѓерките ги направија предизвикувачки
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 18:21

Па,ако е така што се мислиме како да се облечеме.Не откривте,значи џабе даваме толку пари на облека.Збунет,и калуѓерките а,тестостеронот работи.Ако така треба.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Кидман on Чет Мај 20 2010, 18:38

e da....avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 19:13

129-psalm:-Odi napred i baraj,prodolzi i ce go spoznaes vrvot na zadovolstvoto
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 00:56

Кога ќе здиви и ќе почнам да молам за милост
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 00:59

Каква милост,за маж нема милост! hehe
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 01:07

Greota sme, nie samo sme jaki na muabet, tuuu, za zafrkanicija da ne se znaelo
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 01:10

Priznavas? guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 01:17

Ke vidime taa rabota !

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 01:20

Ete ti sega ce se prai bubace,pajace ...a toj zmej affraid Sega ce ja sonuvam ovaa slika!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот