МАШАЛА!

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

МАШАЛА!

Пишување by Александра on Пон Окт 05 2009, 11:14

Што е најдоброто што го поседува или најуспешно знае да го направи вашиот партнер?

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:22

Од ме направи човек
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by ?????? on Пон Окт 05 2009, 16:45

да се вкрстат Казавона и Минхаузен, пак ќе му нема рамен
у ствари...
Минхаузен и Казанова баш и не можат да се вкрстат...
хммм....
па да!!!
затоа му нема рамен
еххх.... судбина ми била

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 23:01

знае најстручно да ми го измасира грбот кога сум здрвена
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Нед Окт 25 2009, 00:02

Секогаш ми приоѓа со разбирање и никогаш не ми се дере
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Пет Ное 13 2009, 22:59

може да прочита цел весник во вецето и после да ми даде краток извештај во траење од едно турско кафе
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by trpe on Сре Ное 18 2009, 01:19

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Сре Ное 18 2009, 16:21

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by fragola on Нед Ное 22 2009, 12:59

Magionicar e i sekogas me pravi vakva

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Нед Ное 22 2009, 20:25


Matrix Text Generator at WishAFriend.com
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Вто Фед 23 2010, 18:17

тој може за а ла минут да ме претвори од ова

во ова

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by alisa on Вто Мар 23 2010, 19:41

Денес ми купи две кутии крем бананици
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман on Вто Мар 23 2010, 22:28

klementina напиша:Денес ми купи две кутии крем бананици

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Нед Апр 25 2010, 22:46

Мојата партнерка знае да ме пофали дека сум умен кога сум умен, додуше ретко се случува, ама знае.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Сре Апр 28 2010, 21:46

Знае да исчезне како Давид Коперфилд!

Пуф! Аш!Нема го.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Вто Јун 08 2010, 16:43

Мојот партнер нема нешто што не знае за мене, а убедена е дека кријам нешто.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Вто Jул 20 2010, 01:19

мојот ми купи влошки fala
додуша беа сосема поинакви од оние што требаше,
но важно е што јуначки го издржа испитот на машкоста smeenje
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by trpe on Вто Jул 20 2010, 02:43

Е ова било навистина тежок тест. Можам само да замислам како чудно го гледале и какви погледи требал да издржи! Мораш да го наградиш за тоа! Ова е вистинска храброст! Браво мајсторе!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 13:55

знае да ме засрами ... од мене usramen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:44

Се’ што трпам од неа кога сум здрав и’ враќам кога сум болен
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Александра on Вто Сеп 07 2010, 14:43

знае да масира скоро професионално
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by the nurse on Вто Сеп 07 2010, 21:41

За тоа можам и јас да се пофалам.Добра масажа не ми недостига flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:16

Има дарба да ме натера да го кажам тоа што не го мислам и со тоа после да ме лупа по нос долго време „ А ти тогаш кога ми рече така...“ А нема везе што сум бил испровоциран
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 22:25

oф топик, оф топик, не се важи, пу пу не се важи
ова е за во ПРОВОКАЦИЈА, а не за во МАШАЛА
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:30

Кажи му тоа на модераторот или ...овде некој води ли сметка што се дешава ? affraid

М..кај застанав...е да, башка кога ќе науми нешто абе нема шанси да се спротиставиш. Ќе тера со добро, па ќе заврти на лошо, па ќе се заканува, па ќе ветува...и ќе си даеш !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МАШАЛА!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот