Анатомија

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Анатомија

Пишување by zbunet on Сре Ное 28 2012, 17:39

Od nea ima poveke fajde, za nekoj sovet ke se najde. So fajde od takvi ko mene? So lopata da gi rines kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Анатомија

Пишување by keti on Чет Дек 06 2012, 08:58

keti напиша:
zbunet напиша:Imam poveke doverba vo apotekar od kolku vo lekar kez

Слушај си ја ти the nurse, сигурно знае подобро од мене... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот