Дали зeмјата е единствено живеалиште за човекот?

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Дали зeмјата е единствено живеалиште за човекот?

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 14:07

Додека сме на земјата се храниме со тие кои се на земјата, а под земја се хранат со нас kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали зeмјата е единствено живеалиште за човекот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот