ajde da se pozdravime

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 16:20

Нешто поладневно ме вика, да ме гали до бесвест, а нема никој во кревет
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Јун 01 2010, 00:46

Лека ноќ на сите . Може ќе сонувам
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Јун 01 2010, 00:55

Лесна ноќ!Ти пожелувaм да сонуваш нешто што има t-36,5!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Јун 01 2010, 01:09

Еве ја трча кон мене
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Јун 01 2010, 01:13

,
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 01:17

Другарчиња , лесна ноќ!Морам да легнам.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 01:21

убаво да си поминеш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 01:24

Фала,да ти се врати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Нед Јун 13 2010, 01:50

И оваа лека ноќ ми паѓа главата, но бар ме теши тоа што најверојатно е од времен карактер.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Нед Јун 13 2010, 01:51

Лесна ноќ.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Јун 14 2010, 20:17

ja користам оваа прилика да го поздравам другарот Трпе, со една музичка
нумера


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Јун 14 2010, 20:19

една и за другарот Збунет да не се лути и по тој повод да не си ги изгризе ноктите

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Пон Јун 14 2010, 22:15

Kidman super si ,imas poseben pozdrav od mus mi!(stalno te fali deka imas dobar vkus za muzika)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 00:52

Ajde da si legneme,kako da zaladi malku!!!??? zbunet
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 01:00

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Вто Јун 15 2010, 14:05

ајде за на Хоти мажот една специјална, коју сам ја посветила мојој мајци


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 15:35

paga smea Thankyou,Kidman!(inace mus mi mislese na tvojot izbor na muzika vo ,,Sto slusate...,,)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Вто Јун 15 2010, 17:09

а? да? упс... ај и таму ќе му пратам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Emily on Вто Јун 15 2010, 17:39

avatar
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Вто Јун 15 2010, 23:28

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Нед Јун 20 2010, 00:08

Asta mannana.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Нед Јун 20 2010, 00:15

...a ? ups ! ... ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Јун 20 2010, 16:00

Уф, останав жив и Ве спасив сите. Дали знаете во каква мисија бев. Морав да го спасам светот!


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Пон Јун 21 2010, 01:08

До утре ... backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Јун 21 2010, 01:10

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот