ajde da se pozdravime

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Сре Фед 17 2010, 15:28

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Нед Фед 28 2010, 09:36

Dobro jutro dzezeri
dobro jutro majstori
dal' ce da vas umori
ovaj bi-bap jutarnji
ovaj bi-bap jutarnji


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Нед Фед 28 2010, 20:44

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мар 23 2010, 14:36

На здравје!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Сре Мар 24 2010, 12:22

Поздрав за Кети
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Сре Мар 24 2010, 13:10

и од мене еден поздрав до Кети
Кети ти си прва лига
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Апр 01 2010, 21:51

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пет Апр 02 2010, 08:29

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пон Апр 19 2010, 00:44

Трпееееее, легни си , како мислиш да станеш за на работа
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Апр 19 2010, 15:16

арно му рече
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Саб Апр 24 2010, 23:36

Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Саб Апр 24 2010, 23:50

zbunet напиша:Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде

Лека ноќ, пријатни соништа!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Апр 26 2010, 00:20

добра ноќ збунет,
добра ноќ и до гостинот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 01:17

...време е после кобасици и пиво
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Мај 20 2010, 01:38

Доаѓа време кога треба пак го правам она што минатата ноќ го правев и утрово кога треба „ Стани си наутро порано, дојди си навечер подоцна, роди се човек...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 02:03

Гостите заминаа, а со нив и мојата поспаност.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Саб Мај 22 2010, 00:13

Поздрав за сите кои се дават со руска салата, динствувано месо и ситни колачи на некоја матурска прослава, а умот им е во мекиците што ги чекаат дома
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Саб Мај 22 2010, 12:36

Гледам јас дека нешто не е нормално. Сум станал претпладне во неработен ден. Лош знак.

Лека ноќ.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Мај 23 2010, 03:03

Лека ноќ

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Мај 25 2010, 00:24

Еј,ангеливе се прекрасни се надевам дека ќе ги сонувам!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 00:32

Ke ti go pratam ovoj da te cuva, samo ovoj bese sloboden

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Мај 25 2010, 00:43

Фала,ако не ме бендиса ќе ти го пратам кај тебе у сон;
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 10:42

Добро утро, добар ден на сите!


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Вто Мај 25 2010, 10:47

abe Trpe, oti vakvi raboti prais uste od sabajle?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 10:53

За да ви го разубавам денот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот