ajde da se pozdravime

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Сре Фед 17 2010, 15:28


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Нед Фед 28 2010, 09:36

Dobro jutro dzezeri
dobro jutro majstori
dal' ce da vas umori
ovaj bi-bap jutarnji
ovaj bi-bap jutarnjiКидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Нед Фед 28 2010, 20:44


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мар 23 2010, 14:36

На здравје!


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Сре Мар 24 2010, 12:22

Поздрав за Кети

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Сре Мар 24 2010, 13:10

и од мене еден поздрав до Кети
Кети ти си прва лига

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Апр 01 2010, 21:51


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пет Апр 02 2010, 08:29


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пон Апр 19 2010, 00:44

Трпееееее, легни си , како мислиш да станеш за на работа

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Апр 19 2010, 15:16

арно му рече

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Саб Апр 24 2010, 23:36

Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Саб Апр 24 2010, 23:50

zbunet напиша:Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде

Лека ноќ, пријатни соништа!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Апр 26 2010, 00:20

добра ноќ збунет,
добра ноќ и до гостинот

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 01:17

...време е после кобасици и пиво

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Мај 20 2010, 01:38

Доаѓа време кога треба пак го правам она што минатата ноќ го правев и утрово кога треба „ Стани си наутро порано, дојди си навечер подоцна, роди се човек...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 02:03

Гостите заминаа, а со нив и мојата поспаност.

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Саб Мај 22 2010, 00:13

Поздрав за сите кои се дават со руска салата, динствувано месо и ситни колачи на некоја матурска прослава, а умот им е во мекиците што ги чекаат дома

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Саб Мај 22 2010, 12:36

Гледам јас дека нешто не е нормално. Сум станал претпладне во неработен ден. Лош знак.

Лека ноќ.

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Мај 23 2010, 03:03

Лека ноќ


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Мај 25 2010, 00:24

Еј,ангеливе се прекрасни се надевам дека ќе ги сонувам!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 00:32

Ke ti go pratam ovoj da te cuva, samo ovoj bese sloboden


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Мај 25 2010, 00:43

Фала,ако не ме бендиса ќе ти го пратам кај тебе у сон;

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 10:42

Добро утро, добар ден на сите!trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Вто Мај 25 2010, 10:47

abe Trpe, oti vakvi raboti prais uste od sabajle?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 10:53

За да ви го разубавам денот

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот