ajde da se pozdravime

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Чет Мај 05 2011, 14:34

Онака,да ве поздравам сите... што ме трпите цела година на Мекици smesko guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 15:46

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Мај 22 2011, 14:59

Очекувајте го крајот на светот вечер во 18 часот, а за повеќе информации гледајте ги вестите во 19 часот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Нед Мај 22 2011, 20:16

Или како што денес коментираа К-15:"КАКО ГО ПОМИНАВТЕ СУДНИОТ ДЕН!?“ kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Нед Мај 22 2011, 23:47

Некои го поминаа, а некои го паднаа tocak но нивниот број е занемарлив kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пон Мај 23 2011, 12:50

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Мај 29 2011, 17:02

Ај доста , некој чука на вратата
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Вто Јун 07 2011, 01:08

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Вто Јун 07 2011, 07:49

trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Јун 16 2011, 01:01

Ноќта е за да се прави тоа што се прави ноќе и ако не го направиш како треба денот кој следува нема да ти биде баш пријатен. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Јун 16 2011, 09:51

срцка?! стави малку повеќе шеќер во кафето! денес ми се пие поблаго
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Пет Јун 17 2011, 07:55
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Пет Јун 17 2011, 07:56

Добро утро и имајте си убав сончев ден... lulanje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пет Јун 17 2011, 10:59

guska kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by alisa on Нед Јун 19 2011, 02:19

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Сре Jул 06 2011, 11:20

Трпееее !
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Сре Jул 06 2011, 15:57

dalas2no напиша:Трпееее !

Трпе не ме сака
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 16:52

Си има работа чоекот, ми рече да те поздравам guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Чет Jул 07 2011, 09:35

Тука сум!!!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Jул 07 2011, 12:43

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Пет Jул 08 2011, 12:02

Samo malku treba...za dobro raspolozenie smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Нед Jул 10 2011, 20:22

Се пакувам и планирам да одморам малку душа и тело...
Поздрав до сите!
backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Нед Jул 10 2011, 23:12

guska palce vinozito ognomet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Jул 26 2011, 09:11

Za dobro i raspolozeno utro ne gledaj vesti navecer kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Сре Aвг 03 2011, 15:16

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот