ajde da se pozdravime

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by na oko on Сре Дек 22 2010, 09:17

dobro vi utrooo

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Дек 22 2010, 11:45

kez guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Пон Дек 27 2010, 09:02Добро утро на пријателите Мекичари од Скопје и Лос Ангелес, кои се он-лајн. Овде баш ништо не може да се скрие, се' е видливо... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Јан 04 2011, 23:54

Време е за спиење и кога ќе се разбудам сакам да биде 1 мај kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Јан 06 2011, 00:58

и јас flower
во „старо време“ на први мај се лулале lulanje
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Чет Јан 06 2011, 01:45

saving your settings
windows is shuting
down
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 03:28

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Саб Јан 29 2011, 01:35

Hola! guska backa
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 16:53

guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Сре Мар 30 2011, 08:55

Денес ми е роденден, па се потрудив малку и направив торта...Повелете и послужете се... trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Мар 30 2011, 09:36

neka ti sreken rodendenot ! guska guska guska vinozito ognomet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пишување by the nurse on Сре Мар 30 2011, 09:49

guska backa Happy birthday КETI!


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Мај 04 2011, 19:50. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Сре Мар 30 2011, 14:56

Neka ti e srekjen rodendenot Keti, da si ziva i zdrava
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Сре Мар 30 2011, 18:41

Ви благодарам на искрените честитки... И нека не ве збунува темата „Ајде да се поздравиме“ каде што ја објавив веста за мојот роденден...иако искрено и мене ме збуни...
Јас и понатаму останувам на форумот за да се дружам со Вас
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Сре Мар 30 2011, 18:47

Поздрав до сите мои пријатели Мекичари и ви посакувам многу убави моменти со Вашите најмили и да сте ми здрави, весели и среќни...

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Чет Мар 31 2011, 16:13

Среќен роденден, Кети

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Мар 31 2011, 21:56

кети, хепи ти брдеј
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti on Пет Апр 01 2011, 07:48

fala guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Сре Апр 06 2011, 20:07

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пон Апр 11 2011, 12:31

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Пон Апр 11 2011, 22:27

Кај соседите се вклучи алармот
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Саб Апр 23 2011, 22:26

време е да се измешаме со народот

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 13:57

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse on Сре Мај 04 2011, 15:22

fala Trpe!You made my day! paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 15:45

Ќе вииш ти! lut
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот