ajde da se pozdravime

Страна 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 00:52

другарката мона е право педерче

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:40

So vreme si pocna Mona

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 15:48

здраво.
здраво.
како оди?
онака.
каде?
еве, ваму таму.
еми, ај чао.
чао

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Вто Окт 13 2009, 12:32

zbunet напиша:

:хаха: Пази!! Иде штркот!

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Окт 13 2009, 15:29

Зафатен е

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 15:15


zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото on Вто Окт 20 2009, 00:42

Лека ноќ, спанковци
ви пожелува Тото
- решив да го користам името шо ми го закачи тоа џивџанот на сестра ми

посебно поздрав за онаа далас... шо ме критикува дека зборувам со јазик на провинцијалец (да не кажам сељак по наше) :)))

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Окт 20 2009, 00:54

pozdrav i ne daj se, mi kemo te podrzavati

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Пон Ное 16 2009, 19:19

овде мекици имало бесплатно???

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Пет Ное 20 2009, 01:18


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 01:42

Neka cica koj sto ima da cica i leka nok

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пет Ное 20 2009, 01:47


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Дек 03 2009, 01:34


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Дек 10 2009, 10:20

Го поздравувам збунет со песната „Оу хепи деј“ :огномет: :шампањ:

:гушка:


Последната промена е направена од dalas2no на Чет Дек 10 2009, 10:21. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Среќен роденден :))

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Нед Дек 20 2009, 23:22

trpeeeee!!!!

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Нед Дек 27 2009, 12:14

имајте убав неделен ден

(мојот веќе тргна наопаку)

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Дек 31 2009, 02:48

поздрав за сите мекичари, ноќни птици, оправдано присутни и отсутни.

нека ви е Новата година посреќна од старата.

бидете поубави, поздрави и позадоволни.

нека ви бидат полни срцата, фрижидерите и џебовите.


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Дек 31 2009, 21:36

Чук ! Чук ! ( на врата )
- Децаа, ајде станувајте да јадете !- Ма какво јадење !


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Вто Јан 12 2010, 02:10

Лека ноќ на сите, јас отидов да спијам


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пет Јан 15 2010, 00:13


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 23:17

Поздрав до Strowberry и лепо друштво

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Нед Јан 24 2010, 10:04


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by fragola on Нед Јан 24 2010, 13:42

Topol pozdrav do moite mili i slavni:Nikol K. ,Z.Z., Mr.Trpe, Dalas....................itn itn itn....

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Нед Јан 31 2010, 01:51

Добра ноќ

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Чет Фед 11 2010, 00:03

Така убаво лице, вајани раце, таинствени очи, заносен поглед, секси
глас, бакнеж како во бајка...ма доста за мене, вие како сте ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот