НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 12:54

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse on Чет Фед 16 2012, 21:33

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet on Сре Фед 22 2012, 13:16

Тие имаат Ајфон, ама ние имаме Ајван kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како мажите го гледаат фејсбук чатот...

Пишување by the nurse on Саб Апр 07 2012, 10:10

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse on Чет Апр 12 2012, 08:11

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti on Саб Апр 21 2012, 20:24

Некој е многу безобразен и не само што ги хакира фејзбук профилите, туку си дозволува и да ги поништува...Изгледа не му се бендиса тоа што го објавив денес, па го поништи и мојот профил... Се оградувам од секакви глупости што тој некој ќе ги објави на поништениот профил и сето тоа ќе биде на негова одговорност...И прости му Боже, не знае што прави... jazik
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:28

Tehnologijata otide napred, ama seuste sakaat odpozadi kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse on Нед Aвг 26 2012, 16:58

http://mindcomputers.wordpress.com/2012/08/24/hacking-the-human-brain/
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Kako zenite go gledaat facebook chatot...

Пишување by the nurse on Нед Фед 17 2013, 18:47

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe on Чет Фед 21 2013, 12:53

Поглед од Ајфеловата кула

http://www.tour-eiffel.fr/360-panorama-paris/index-en.html
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse on Нед Мај 12 2013, 17:22

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

АЈФОН ОД ИДНИНАТА

Пишување by trpe on Чет Сеп 19 2013, 15:11

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот