сличности :D

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Пет Jул 08 2011, 20:05

Zavisi ...kade si ...i so kogo kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by keti on Пет Jул 08 2011, 20:54

smeenje guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Вто Aвг 16 2011, 14:25

Во првата шоља кафе се гледа, во втората не е баш препорачливо kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by Александра on Вто Aвг 16 2011, 15:17

se prasuvam od kade poteknuva izrekata: slicni se kako dupe i krofna
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 23:16

Не им се радувај на странци со ранци затоа што ќе бидеш само дел од неговата приказна kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:34

Што е сличноста помеѓу кромид и новчаник?
- Кога ќе ги отвориш и од двете плачеш.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Дек 18 2011, 11:28

Мирис на свежа слива или смоква, мирис кој оплеменува kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:29

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by keti on Пон Дек 26 2011, 20:53

Премногу сме биле слични за да бидеме различни...Но, ако со време се откриеше вистината полесно ќе беше за сите... А и немаше толку да се збунуваа ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 00:04

Хакери упаѓаат во профили и во ваше име испраќаат порно клипови!

П.С. Секогаш можеш да се вадиш на хакерите kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Вто Фед 07 2012, 15:08

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 12:48

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Апр 22 2012, 23:55

Ако не ја палиш, тогаш само ќе жарите ко пријатели kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by Тото on Нед Мај 27 2012, 20:10

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Мај 27 2012, 20:46

kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Вто Мар 12 2013, 10:42

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by Александра on Пон Апр 29 2013, 23:31

Во некои делови на МК постои изреката „Газ - образ. “ cita
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:00

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Јун 09 2013, 15:58

[img][/img]
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by keti on Пон Јун 10 2013, 06:02

Postojat slicnosti samo vo razlikite! kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот