сличности :D

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Разлика

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 19:13

Што е разликата помеѓу мечка и жена?
- Мечката одма те јаде, а жената цел живот.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 19:15

Трпе, знаеш која е разликата помеѓу WC и Туш кабина:
- Не знам!
- Аха, значи ти си тој!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Пет Сеп 17 2010, 19:17

Гледам,се изедени мажи... kez Од што ве јадат жените пуштате стомаци? :striptiz:
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 19:22

Не ни ги јадат стомаците, туку душата, па затоа сме бездушниКоја е разликата помеѓу македонска плата и сида?
- Со сида подолго се живее.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Разлика

Пишување by trpe on Чет Сеп 30 2010, 16:27

Која е разликата меѓу Грците и Кејти Пери?

- Кејти ја призна Македонија и бакнала девојка
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Разлика

Пишување by trpe on Чет Сеп 30 2010, 19:25

Каквае разликата меѓу падобран и кондом?

- Кога ќе пукне падобранот, еден живот помалку, а кога ќе пукне кондомот, еден живот повеќе
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Џеки морнарот

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 19:47

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 09:53avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Ное 12 2010, 21:44

Која е сличноста меѓу свекрва и Сонцето?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Пет Ное 12 2010, 21:49

Ќе те изгорат ако си им блиску kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Ное 12 2010, 21:54

А јас знам малку поинаку: И во едното и другото не можеш долго да гледаш
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Пет Ное 12 2010, 21:57

kez Да бе ,така беше.Ова го измислив.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Ное 12 2010, 21:58

Е ако де, и тоа е добро
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Вто Ное 16 2010, 15:28

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Нед Јан 30 2011, 20:25

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Пет Фед 04 2011, 00:24Последната промена е направена од hot nurse на Сре Фед 23 2011, 13:27. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Вто Фед 22 2011, 23:14

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by the nurse on Вто Мај 03 2011, 18:18

Обама=Осама

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 09:01

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by trpe on Пет Мај 27 2011, 15:14avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Сре Јун 22 2011, 16:13

Me prasuva edna dali mi e strav od zmii. A ja: " Ja od zena ne se plasam, a ne pa od zmija " kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 18:00

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 16:48

Кој лета со авион горе, потоа убаво се чувствува и доле kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by keti on Сре Jул 06 2011, 23:35

А ако авионот се замени со крилја...е тогаш впечатокот е уште поубав...и тогаш ќе си гледа само горе и горе и горе... kez backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by zbunet on Пет Jул 08 2011, 19:33

Koga te stega ne znaci deka treba da se opustis kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: сличности :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот