ОГЛАСИ :D

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 22:52

Кој сака да ги остави алкохолот и цигарите - нека ги остави кај мене
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 15:07

Го загубив часовнкот. Чесниот пронаоѓач ќе добие 10 минути!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Нед Окт 10 2010, 15:06

продавам 3 мачки: 2 различни и 1 исто, мењам собна ламба за двособна.
продавам жена поминати 100км-пали на туркање.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Александра on Пон Ное 22 2010, 02:00

менувам 480 г руска салата што остана од гостите за 1 цигара tazen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Тото on Вто Јан 04 2011, 22:19

Тото напиша:Мењам бронхит за една цигара grip

Ем да се пожалам, ем да дадам оглас jazik
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Јан 06 2011, 12:46

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Јан 06 2011, 13:34

paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by keti on Чет Јан 06 2011, 16:02

Kidman, na koj jazik e ovoj oglas napisan..me nasmea slatko...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 12:52

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Јан 27 2011, 21:03

Преведувам кунг фу и порно филмови од сите јазици.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Пет Јан 28 2011, 00:26

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by doc holliday on Нед Фед 06 2011, 20:40

avatar
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Пон Мар 07 2011, 15:30

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Нед Мај 01 2011, 17:29

Барам работници/чки за кои ќе има многу работа, а малку пари и нередовно и услови ризични и крајно необезбедени. Со тоа доаѓа бонус од вербални навреди и закани најмалку три пати неделно кои лично ќе им ги давам во зависност од моето расположение. Во слободно време ќе ми чистат по дома и ќе ми го уредуваат дворот. Тие што се згодни ќе мораат да ми даваат, а тие незгодните да си ги цинкаат колегите со поднесување на дневен рапорт.
Шифра “ Не си свесен што се’ можеш да издржиш“ kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Мај 09 2011, 13:38

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пет Мај 27 2011, 15:30

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Јун 02 2011, 16:24

Ako te plašim zovi 92, ako te palim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, ako me želiš samo me nazovi. jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Јун 13 2011, 12:04

Продавам машини за перење пари

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Пон Јун 13 2011, 21:18

Oligarsite odamna imaat takvi masini...samo se vo dimenzija vo koja obicnite smrtnici nemaat pristap,site zboruvaat za niv ...no,nikoj ne gi videl kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Вто Јун 14 2011, 00:01

Е шо па вие сеа Па и јас си имам дома машина за перење
Само што ние во неа си переме валкани алишта. Инаку машината ми е „Горење“, а името навистина и добро и прилега. Испадна дека навистина е ГОРЕЊЕ
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Jул 07 2011, 19:48

Најбарана професија кај нас е криминалец kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 18:02

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:14

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пет Јан 20 2012, 16:10

Лајкувам ваши статуси на ФБ !
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Јан 30 2012, 17:18

Продавам чајник многу поволно

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот