ОГЛАСИ :D

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Апр 19 2010, 13:48

[quote="trpe"]Продавам упоребени стапчиња за уши за правење на увин чај
_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Сре Мај 05 2010, 16:17

"Ја повикувам мојата жена Трпана да се врати, како би го работеле она што не го работевме, бидејќи да го работевме тоа, она денес не би го работела она што го работи".

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Вто Мај 18 2010, 15:54

Поливам на коливо со моја кофа.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Сре Мај 19 2010, 22:34

Bockam strucno veni,a moze i arterii.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Сре Мај 19 2010, 22:43

И оној докторон во заводот за рехабилитација демонстрира таква вештина.
Кој би очекувал дека после Томе од пивара, следниот ќе биде лекар.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 00:55

Pa najodlepeni se bavat so medicina,na site drugi im e strav.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 17:10

Продавам Durex кондом, еднаш користен, гаранција два дена.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Мај 31 2010, 12:36

Млада згодна женска, вискоа 175 цм. со димензии 90 - 60 -90, со плава
коса....продава трактор „фeргусон“

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 13:12

Продавам кабриолет кондури 90 годиште со изминати 100 км.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Jул 03 2010, 09:45

Ако сакате да ги оставите цигарите, оставете ги кај мене!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Саб Jул 03 2010, 09:54

ahahahahahaa.... добро утро Трпе

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Jул 03 2010, 10:03

Добто утро! Повели на кафе


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Jул 08 2010, 23:08

Лижам капачиња од јогурт

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Jул 08 2010, 23:09

мењам шлогиран дедо за друг вид недвижнина

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Jул 15 2010, 11:04

Растурам по куќи исто ко да сум мајстор.

Шифра : Растурикуќа

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Jул 15 2010, 12:16

Ооо

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Вто Jул 20 2010, 02:56

Китам коли за свадби


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by keti on Сре Jул 21 2010, 21:26

Еве каде заминала цела тоалетна хартија од продавниците..Трпе ја користел како украсна хартија за декорација на коли... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Aвг 09 2010, 22:38

Нудам квалитетно легло со прочуено педигре

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Пон Aвг 09 2010, 23:33

Не си баш јасен! lol! Објасни за какво легло се работи!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Aвг 09 2010, 23:48

За понатамошни информации јавете се во редакција за да не оди во живо и пред сите

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Вто Aвг 10 2010, 00:08

paga smea И да знаеш ќе се јавам!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 16:06

,,Се бара еден алфа мажјак,да дојде да ги среди жениве на ,,наша мала клиника,,затоа што збеснаа... trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 22:58

Ним им треба ѕвер

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Нед Сеп 12 2010, 14:04


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот