ОГЛАСИ :D

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Апр 19 2010, 13:48

[quote="trpe"]Продавам упоребени стапчиња за уши за правење на увин чајavatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Сре Мај 05 2010, 16:17

"Ја повикувам мојата жена Трпана да се врати, како би го работеле она што не го работевме, бидејќи да го работевме тоа, она денес не би го работела она што го работи".
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Вто Мај 18 2010, 15:54

Поливам на коливо со моја кофа.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Сре Мај 19 2010, 22:34

Bockam strucno veni,a moze i arterii.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Сре Мај 19 2010, 22:43

И оној докторон во заводот за рехабилитација демонстрира таква вештина.
Кој би очекувал дека после Томе од пивара, следниот ќе биде лекар.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 00:55

Pa najodlepeni se bavat so medicina,na site drugi im e strav.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 17:10

Продавам Durex кондом, еднаш користен, гаранција два дена.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Мај 31 2010, 12:36

Млада згодна женска, вискоа 175 цм. со димензии 90 - 60 -90, со плава
коса....продава трактор „фeргусон“
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 13:12

Продавам кабриолет кондури 90 годиште со изминати 100 км.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Jул 03 2010, 09:45

Ако сакате да ги оставите цигарите, оставете ги кај мене!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Саб Jул 03 2010, 09:54

ahahahahahaa.... добро утро Трпе
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Jул 03 2010, 10:03

Добто утро! Повели на кафе

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Jул 08 2010, 23:08

Лижам капачиња од јогурт
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Jул 08 2010, 23:09

мењам шлогиран дедо за друг вид недвижнина
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Jул 15 2010, 11:04

Растурам по куќи исто ко да сум мајстор.

Шифра : Растурикуќа
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Jул 15 2010, 12:16

Ооо
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Вто Jул 20 2010, 02:56

Китам коли за свадби

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by keti on Сре Jул 21 2010, 21:26

Еве каде заминала цела тоалетна хартија од продавниците..Трпе ја користел како украсна хартија за декорација на коли... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Aвг 09 2010, 22:38

Нудам квалитетно легло со прочуено педигре
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Пон Aвг 09 2010, 23:33

Не си баш јасен! lol! Објасни за какво легло се работи!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пон Aвг 09 2010, 23:48

За понатамошни информации јавете се во редакција за да не оди во живо и пред сите
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Вто Aвг 10 2010, 00:08

paga smea И да знаеш ќе се јавам!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 16:06

,,Се бара еден алфа мажјак,да дојде да ги среди жениве на ,,наша мала клиника,,затоа што збеснаа... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 22:58

Ним им треба ѕвер
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Нед Сеп 12 2010, 14:04

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот