ОГЛАСИ :D

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Сре Сеп 16 2009, 15:14

"Изгубен е црн ротфајлер, кој ќе го види нека бега..."

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Сре Сеп 16 2009, 15:15

или


"Снимам свадби и први брачни ноќи!"

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 17:02

Kupuvam toalet hartija maksimum ednas koristena
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Чет Сеп 17 2009, 10:09

Продавам тоалетна хартија употребена само од едната страна.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Чет Сеп 17 2009, 10:10

Учам риби да пливаат грбно.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Сеп 17 2009, 11:55

ZeZnAtA напиша: Продавам тоалетна хартија употребена само од едната страна.

Me zezna zeznata :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Пет Сеп 18 2009, 23:21


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:26

zbunet напиша:
ZeZnAtA напиша: Продавам тоалетна хартија употребена само од едната страна.

Me zezna zeznata


Ne,samo ti pomognav

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:28

Убава згодна плавуша со добри пропорции бара млад и убав дечко, човек кој има пари... (да му продаде 10 кубика дрва).

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Нед Окт 04 2009, 17:46

Zalepen list na koj pisuva :
Izguben pekinezer kaj Tobako, za cesniot pronaogac sleduva nagrada.
Nekoj mangup prepravil so flomaster :
Izguben penzioner 3 grupa, za necesen pronaogac sleduva kletva.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 18:44

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Саб Ное 14 2009, 20:18

Продавам полуавтоматска мотика, ти ја подигаш, таа сама паѓа

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by ?????? on Саб Ное 14 2009, 20:20

Постар човек, глув на десното уво, бара постара жена глува на левото уво, заради познанство и дружење.

шифра, Долби сараунд систем

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Чет Ное 19 2009, 11:37

Правам друштво на автобуска, цена по договор !
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Ное 19 2009, 13:56

Menjam gaki podvleceni so kafeavo za gaki podvleceni so zolto
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пет Ное 20 2009, 01:05

Мењам личен опис. Работам и во недела!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 01:37

Ovlasten veruvac deka sum vtor.
Sifra : Naiven
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Дек 07 2009, 17:13

Менувам собна антена за двособна.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:56

Ne priznavam nikogas.

Sifra : Ne e toa ti sto mislis.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман on Чет Јан 07 2010, 15:07

Згодна плавуша, со долги нозе како Лепа Брена, со раскошен граден кош како Памела Андерсон,
добра, фина, мила, разбрана, издржана, знае да готви,
чисти купатило после капење и собира расфрлани алишта по куќа без приговори,
не дрдори без врска, се' што ќе каже е на место,
не гунџа кога има фудбал на ТВ, туку носи мезе за другарите,
уф..... и не бара ништо - само се фали!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Вто Јан 12 2010, 14:52

Се продава куќа на лизгав терен. Нема многу поминато, како нова е.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Чет Фед 04 2010, 23:20

Ако некогаш тагата навлезе во твоето срце,ако некогаш потечат солзи,јави се...продавам „палома“ шамивчиња.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet on Нед Мар 07 2010, 19:20

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by fragola on Пон Мар 08 2010, 00:05

SE prodavam!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe on Пон Апр 19 2010, 00:36

Продавам упоребени стапчиња за уши за правење на увин чајtrpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот