И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Чет Јун 23 2011, 09:32

На работа колешките,дома семејството и пријателите smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Чет Јун 30 2011, 17:53

Najmalku vo firma se komentira koj kolku srabotel, a najveke koj so kogo se skarali ili so kogo imal afera kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Чет Јун 30 2011, 18:58

Nekoi na rabota doagjaat da se odmorat,da tracarat i da imaat afera...a da i za FB...oti doma ne im davaat smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Сре Jул 27 2011, 12:47

Zamisli da vovedat kazna " Neprekinato gledanje vesti na MRTV" vo period koj ke mu go odredi sudot vo zavisnost od krivicnoto delo. Mislam deka toa bi bilo mosne surova kazna kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by keti on Нед Jул 31 2011, 01:24

Си избравме и влада и сега уште премиер да си избериме и се' ќе ни биде наредено... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Пет Aвг 05 2011, 10:15

Nenamenski se trosela vodata od rasipani kazancinja, cesmi sto kapele, tepisi sto perele i bavci navodnuvale i zatoa ke imalo restrikcii. Ova e strasno, poveke sramno na kakvi retardirani im e dadena odgovorna pozicija koga moze da davaat vakvi idiotski izjavi lut

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Пет Aвг 12 2011, 13:27

Кај нас заплашувањето е често мито кон обичниот човек. Тој е задоволен што не го снашло полошо smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Сре Aвг 17 2011, 09:39

Инквизицијата никогаш и не престанала да постои...само под друго име- инспекција. smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Чет Aвг 18 2011, 00:39

Zakonite gi smisluvaat za kontrola na necesnite, no vo praksa pocesto sluzat za likvidacija na cesnite smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Вто Сеп 06 2011, 18:23

Porasnavme li...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by Кидман on Вто Сеп 06 2011, 19:59

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Пет Сеп 16 2011, 03:28

Момче македонче, каков љубовник си? Па исто какви сме у кошарка kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Пет Сеп 16 2011, 20:31

Значи четврт по ред или трет во најдобар случај smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Саб Сеп 24 2011, 12:58...Cudna rabota e ovoj nash mentalitet
zavist ljubomora kriminalitet
sebise ne se gledame a drugite da
od vremeto velat bila glavna pricina... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Саб Окт 01 2011, 19:27

Високите позиции на нашите видни личности се резултат на нивна среќа, а не на способности затоа што сами уживаат во среќата, а да имаа способности ќе уживавме и ние smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Чет Окт 06 2011, 00:40

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Саб Окт 08 2011, 18:53


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 09:38

Јас се поистоветувам со државата и замислувам дека бруто националниот доход е и мој kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 18:03

Плаќаме гробно место,и сега измислиле и таму да си го откупиш ,,дворното,,место...ама 10 пато поскапо ,оти ВЕЧНО е де!?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Сре Окт 19 2011, 18:47

Нема поголем простак од оној кој многу зборови употребува и е често нејасен за нешто што може да се каже кратко и јасно smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by the nurse on Саб Окт 22 2011, 13:12

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:54

Времето донесе нови нешта како на пример дека нема веќе лешинари туку кешинари smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нова партија во Македонија!

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 13:56

Гласајте за најсовремената демократска партија во Македонија:

Коалиција за Успешен Развој и Евроинтеграции.

К.У.Р.Е. ќе ги пополни сите дупки!
К.У.Р.Е. ќе ве среди за 800 секунди!
К.У.Р.Е. стои зад секој од вас!
К.У.Р.Е. е вашата иднина!
К.У.Р.Е. е во вашите раце!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:57

Власта е толку многу загрижена за нас што и нас почна тоа да не загрижува .
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by zbunet on Нед Дек 04 2011, 19:56

Простувај и заборави на твојата мака за ним да им простиш и овозможиш уште да уживаат smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: И ОВА Е МАКЕДОНИЈА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот