ajde da se pozdravime

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Пет Сеп 04 2009, 16:50

eve ovde da se pozdravuvame kako luge ili neluge.......koj kako saka


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Саб Сеп 05 2009, 13:08

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пон Сеп 07 2009, 19:58

пис он ју ту flower


Последната промена е направена од dalas2no на Пон Сеп 07 2009, 19:59. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : х)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 07 2009, 20:04

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Вто Сеп 08 2009, 11:41

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Сре Сеп 09 2009, 21:10

Сакам да ги поздравам баба ми и дедо ми со песната Балкан,а воедно ги поздравувам чичко ми и стрина ми. Кон поздравите се придружува и мојата сестра!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Чет Сеп 10 2009, 08:48

е ај честито форум

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Чет Сеп 10 2009, 11:13

леле колкав ми испаднал аватарооооооооооооооввв.....
ај бе админ намали ми го

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Чет Сеп 10 2009, 11:21


поздрав до сите


ај честито за новото скришно местенце

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Нед Сеп 13 2009, 13:50

поздрав и добро утро и добар ден, секој ден
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 14 2009, 01:34

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 14 2009, 01:39

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 11:16

ZeZnAtA напиша:

еее, еве каде било кафето. а јас си велам, што домаќини ќе беа овие бе...

ама овде не ти носеле, туку требало сам да си земеш.

сепак, фала :намигнува:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 21 2009, 11:22

Eve kafee, malku srknav, ne smeta, neli ?

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 11:36

ова ... :evil: малку тенкичко ми изгледа, разводенето ... сигурем си дека сркна а не обратно :?:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 21 2009, 11:37

:црвенко: pa pravev malku baloncinja so cevce, mnogu e smesno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 11:46

zbunet напиша::црвенко: pa pravev malku baloncinja so cevce, mnogu e smesno

хмммм, цевче ... купечко или домашно :ептен хаха:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пон Сеп 21 2009, 11:51

kupecko, mi go prodade eden mustaklija
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe on Чет Сеп 24 2009, 09:28

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by fragola on Сре Сеп 30 2009, 21:43

Konecno i Zbunetland e osnovan
Nego zasto ne gi gledam gushite,da ve gushnam?
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра on Чет Окт 01 2009, 00:57

kako bese onaa od naftalinot?
ne kazuvaj libe dobra nOokj

bez gajle, samo se seguvav

aj cao
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Пет Окт 02 2009, 02:34

мислам дека е време за нанање


Последната промена е направена од zbunet на Нед Окт 04 2009, 18:07. Мислењето е променето 1 пати
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 00:40

...ja cekam da mi spremi vecera i ke si legnuvam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 00:41

ја поздравувам другарката мона со песната, а код тебе су још увек моје гачице

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 00:42

на другарот збунет му порачувам да не биде педерче

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот