Нешто за љубовта

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Вто Сеп 18 2012, 06:02

Кога би знаеле луѓето како да љубат, се' би било толку едноставно ... Се љуби и со срце и со душа, за да би било она вистинското ... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Вто Сеп 18 2012, 09:48

Fakt e deka tri cetvrtini od site nas se napraveni samo od seks sex

(Mislam deka ja promasiv temata ups )


Последната промена е направена од Тото на Вто Сеп 18 2012, 22:53. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Вто Сеп 18 2012, 21:19

hehe ona trca
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Чет Сеп 20 2012, 00:27

Те сакам и те посакувам не е исто... Те посакувам има повеќе букви... trepka ... И сега каде е тука љубовта ... Па во срцето и во душата ... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Пон Сеп 24 2012, 08:34na patot kon moeto srce napisav:
,,zabranet vlez!"
no lubovta vleze smeejki se i izvika:
,,jas vleguvam sekade!"
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Сре Сеп 26 2012, 20:27

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Вто Окт 02 2012, 00:49

А јас те сакав и се' уште те сакам ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Чет Окт 11 2012, 21:51

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Нед Ное 11 2012, 19:12

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Ное 11 2012, 21:39

Дури ни смртта да не може да ги раздели kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Саб Ное 17 2012, 00:21

Можам да се потпрам само на моето семејство и на неколку посебни личности...Тоа е доволно за да го продолжам мојот пат! ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 14:43

Љубовта е сешто, но не со секого kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јун 09 2013, 15:08

[img][/img]
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Пон Јун 10 2013, 06:00

Virtuelna matematika, spored fotografijata gore! kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Нед Јун 16 2013, 22:30

Vidim na stotine ljudi dnevno koji su odustali. Na sve strane vidim one koji ne zude ni za cim, osim hranom, krovom, odecom, usresredjeni samo na to, bez snova.


 Oni ne osecaju uzas sto ne vole ili sto nisu voljeni ... 


Carls Bukovski
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Чет Jул 18 2013, 14:35

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Нед Jул 21 2013, 01:04

љубовта е многу јака работа, ама овде сме на мекици kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Саб Сеп 07 2013, 15:50

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Нед Сеп 08 2013, 14:04

одличен филм ! 

од А до Ш !

se klanja
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот