Нешто за љубовта

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Нед Ное 06 2011, 13:07

Ako ne e ,,crazy,, i malku ,,stupid,,...ne e ni love smesko

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 23:11

Ne treba da ima dilemi okolu ljubovta, treba da bide svrsen cin kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Чет Ное 17 2011, 19:37

Vljubenosta e nespecificna infekcija na dusata...lesno se otkriva,tesko se leci smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Чет Ное 17 2011, 20:36

Се нема желба да се поврати претходната состојба kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 15:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Саб Ное 26 2011, 16:23

smeenje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Пон Дек 12 2011, 00:39Последната промена е направена од hot nurse на Сре Дек 14 2011, 17:40. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 11:59

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Дек 18 2011, 11:29

Сексот не е цел, туку едно од средствата за да се допре до нејзиното срце smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Чет Дек 22 2011, 10:12

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Сре Јан 11 2012, 14:42

Si mislela na mene? Sigurno pak nesto ti imam zgreseno kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Сре Јан 25 2012, 19:35

Željela je onog zbog kojeg će zaboraviti sve ostale. To je željela. To je oduvijek željela. Nađeš onog koji izbriše sve druge i to ti odmah riješi sve probleme, riješi ih tako što zaustavi svaku žudnju, jer kad počneš da žudiš, tome nema kraja dok ti srce ne stane, i onda nema mira ni spokoja ni istinske sreće. Treba samo da nađeš onog zbog kojeg ćeš oslijepiti za ostatak svjeta. Ona je samo to željela, isto što i svi ostali. Činilo joj se da ne traži previše...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Сре Јан 25 2012, 20:44

Želela je sve dok nije osedila kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра on Нед Јан 29 2012, 02:42

верните кучиња добиваат најмногу клоци
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 29 2012, 14:23

Ама за нивно добро kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Нед Јан 29 2012, 14:32

dalas2no напиша:верните кучиња добиваат најмногу клоци
zbunet напиша:Ама за нивно добро

Без разлика дали филмот има хепи-енд или дувај-у-паломабланка, секој на крај добива што заслужил.
(Да кажам и јас нешто за љубовта, де ... и то )
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра on Нед Јан 29 2012, 14:35

demek ti pa znaes nesto. za ljubovta, de
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 29 2012, 15:03

bravo Фраерче си е момчето smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Нед Јан 29 2012, 19:23

кое момче
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Нед Јан 29 2012, 22:29

WTF!
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe on Пон Јан 30 2012, 17:08

Се ближи денот на заљубените, подгответе се за Facebook патетика

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Сре Фед 01 2012, 13:00

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Чет Фед 02 2012, 10:48

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 00:12

Од како ќе станат тогаш ќе се види како стојат работите kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 12:23

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот