Нешто за љубовта

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Нед Ное 22 2009, 13:04

Toj sto premnogu veruval...
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Ное 22 2009, 20:00

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра on Нед Ное 22 2009, 23:14

ако не верува во туѓата, нека верува во својата :заљуб:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by trpe on Пон Ное 23 2009, 18:53

Оној што е излажан и изневерен
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Сре Ное 25 2009, 01:04

Sekoj sto si e pameten.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 10:20

Изнаставале секси банкарки, а ниедна не реагира на љубов.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пон Дек 14 2009, 16:16

Прочитани романчиња за некој со по некое бело влакно, романтичен и го заебаваат оти е добар или медицинска сестра ако си болен дур те негува у постела и те засакува додека гноиш од некоја одвратна рана и повраќаш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Пон Дек 28 2009, 22:52

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Вто Јан 12 2010, 17:03

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Вто Јан 12 2010, 21:44

Ова погоре е љубов кон тетките
или љубов кон пивото?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Сре Јан 13 2010, 09:37

Wie einst Lili Marleen
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра on Пет Јан 15 2010, 00:57

затрескан - си залетал, а вратата била затворена
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Саб Јан 16 2010, 16:47

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 21:50

Кога љубовта би владеела со земјата сите закони би биле непотребни
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 21:54

Да сакаш некого значи да сакаш да остариш со него

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пон Јан 18 2010, 14:33

Ovoj ima zosto da ne veruva

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 23:52

НЕ МЕ САКАШ??? НЕ МЕ САКАШ ВЕЌЕ??? СЕГА ТИ ЌЕ ВИДИШ! ИМА ДА ПАТИШ ПО МЕНЕ!!!

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Вто Јан 19 2010, 00:25

Намќорите
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Сре Јан 20 2010, 12:20

Na site filmovi na krajot se otkriva deka nekoj e psihopat,ubiec...i obicno partnerot vo filmot,koga nema da uspee da mu izbega,mu vika-Ama jas te sakam!...Eeee otkako probal da go namesti i izigra, mu teknalo???...Eee togas ni psihopatot ne veruvaaa
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пет Јан 22 2010, 16:05

...kao i uvek
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Јан 31 2010, 21:06

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Чет Фед 11 2010, 00:26

Бакнежот е јазикот на љубовта. Дојди да си поприкажеме.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Чет Фед 11 2010, 13:42

Angelite sekogas stradaat oti se angeli

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Саб Фед 13 2010, 20:56
Without love
Where would you be now, na na na na noooowwww...
without looooooveeee.... uuuuuu....
where you would be now...

uuu jeeeaaa...
cp-cp-cp-cp-cp-cp-cp.... iii haaaa..... without loooooooovvvvvveeeeee.......

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Нед Фед 14 2010, 04:16

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот