Нешто за љубовта

Страна 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Чет Јун 17 2010, 23:01

Jack Mevosek

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 23:30

Ooo,welcome back! palce

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 00:27

Se seti na nas

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Пет Јун 18 2010, 00:37

nikogas ne sum ve zaboravila...ako mislevte na mene

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 00:41

Stram da ti e ako se somnevas

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Пон Јун 21 2010, 12:27

има газови кои мрднуваат и на најмал провев

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Пон Јун 21 2010, 19:26

Imame edna na rabota,sto ne e bitno kako izgleda.bitno e kako se dvizi.Ednostavno bukvalno mrda so gazot,ce iskrsi polovince.Nema veze,nie zenite ne obrnuvame vnimanie,no site nasi mazi koi ja videle zborat:-Ovaa zna znanje!(i toa dobro si go unovci)Inace mus mi so eden prijatel od vremeto imaat teorija koja zena kako igra na oro , takva e vo krevet!!!?? I tuka se redovni komentari po svadbi i proslavi...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Пон Јун 21 2010, 21:43

...Napuklo srce na dve pole,ljubav je teret pregolem.Bas i to sto te tolko volem,ne volem...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Пон Јун 21 2010, 23:43

Колку пати сум се зезнала во љубовта, ама сепак верувам во неа...keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Пон Јун 21 2010, 23:51

не обрнуваме внимание? Па, не знам баш...
жените како Мерлин тргаат по себе и машки и женски погледи

иако сум жена и јас имам вкус за жени.
не сакам машкобањасти жени, туку такви од кои зрачи суптилен сексипил на секое нишнување на колковите.

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Пон Јун 21 2010, 23:56

Кети, ние сите имаме избор да не веруваме во неа
и нити сме глупави, нити слаби за да не можеме да се натераме да ја занемариме
ама не сакаме
луѓето како нас ја бараат љубовта, иако знаат дека таа доаѓа во комплет со болката

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 00:12

Bas ko Kidman


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 00:16

da kidnam so kidman

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 00:20

Dobro,se predavam.Ne mislev nisto loso,se najdobro za takvite zenski.Koj mi e mene kriv sto ne znam znanje? kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 00:41

Znanje imanje

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 00:49

Koj probal znae...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 01:02

Zavisi od ucitelot trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Кидман on Вто Јун 22 2010, 11:21

hot nurse напиша:Dobro,se predavam.Ne mislev nisto loso,se najdobro za takvite zenski.Koj mi e mene kriv sto ne znam znanje? kez

za kakvite hoty?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 17:11

Za takvite kako koleska mi,jas taa dobro ja znam i za nea si zboram.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by keti on Чет Јун 24 2010, 10:54


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by fragola on Чет Јун 24 2010, 23:24


fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пет Јун 25 2010, 21:26

Кога сакаш некого значи си опуштен и не си стегнат и нормално е некогаш да излета гулапче додека сте еден до друг како гулаби.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Тото on Пет Јун 25 2010, 22:47


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by zbunet on Пон Јун 28 2010, 18:56

Малку ми е што морам да се борам против целиот свет, туку морам да се борам и против себе.
Или некој ќе ме издаде или сам ќе се издадам, или некој ќе ме нападне или сам себе ќе се прекорувам. Тоа се купишта гомнарии со кои морам да живеам или да ги носам во себе.
Љубов ? Не сме достојни за неа затоа што сите нагони треба да се спојат во еден единствен, замисли да шеташ по улица и сите да ги сакаш, наместо да се пазиш од нив. Да ги сакаш значи да ги оставиш да те растргнат и со насмевка да бидеш додека те газат.
Сепак некои се принудени да сакаат затоа што немаат ништо друго сем љубовта. Се плашам...дека немам ништо друго, немам друг избор...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Александра on Пон Јун 28 2010, 22:11

Секој верува во љубовта ... неко једном, неко више пута sminka

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто за љубовта

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот