Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 12:52

Напишете ги своите мислења и размислувања

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 16:48

Galenjeto predizvikuva zelba za seks :смешка:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? on Чет Сеп 17 2009, 09:57

cel den galenje ,cel den seks

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Чет Сеп 17 2009, 11:53

emi kako ? stom te gali znaci te faka sekade
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:24

ajde be nema vrska galenjeto so seksot,zar posle seks nema galenje

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? on Пон Окт 05 2009, 11:56

и пак секс?!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 21:18

Koga cvrsti pogledi ke im se vkrstat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Тото on Саб Окт 17 2009, 16:07

а бе, оти саке, саке, ама може не одман и може не ваа гудина
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Нед Окт 25 2009, 00:16

Ако е само до пола, значи е галење.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by trpe on Сре Дек 09 2009, 10:51

Што е торта без шлаг
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Пет Апр 30 2010, 20:01

Ако жената сака да се гали, а не дозволува секс, значи сака да го возбуди и да му побара нешто што тој не би и’ дал во нормални околности.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? on Саб Мај 01 2010, 01:38

Штом кобилата ја тимариш значи сакаш да ја јаваш

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Нед Мај 02 2010, 22:14

Зошто
некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???


Штом кобилата ја тимариш значи сакаш да ја јаваш

...ова е јако


avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Пон Јун 14 2010, 12:51

Колку подолго се галат тоа лесно може да избега од контрола и се повеќе се приближуваат кон критичната точка. А каде има контролирано галење и дали би можело тоа да се нарече така ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Тото on Вто Јун 15 2010, 11:39

Затоа што мислат дека женската им е еманципирана, дека знае што сака и не глуми „јас не сум таква“ и затоа што ја сметаат за рамноправна половина, што значи дека веруваат дека мислат исто lulanje
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Нед Aвг 01 2010, 13:10

Ако се направи споредба со музиката, сериозната потсетува на предигра, а сегашнава на тврдо порно.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by the nurse on Сре Aвг 18 2010, 23:41

Па,понекогаш стварно сакаш само малку масажа,гушкање и...лека ноќ morska sirena son П.С.Некои дечки мислат така,мажите си знаат која што сака и кога
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Чет Aвг 19 2010, 00:12

Deckite nemaat vreme i zatoa donesuvaat brzi zaklucoci, mazite znaat deka deckoto vreme zaminalo i kaj da brza ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Кидман on Пет Сеп 03 2010, 21:20

СТАЛНО ЈА ЛАЖЕ!!!!


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:49

Море стално ја лаже...не треба да му се верува... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet on Пон Ное 29 2010, 23:52

Кога жената сака да се милува, не значи дека сака и секс, но ако сака секс, тоа значи дека сака и да се милува.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот