Љубовни сликички

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Вто Мар 30 2010, 16:08

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Чет Мај 06 2010, 19:48

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Вто Мај 11 2010, 21:34

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 20:30

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Тото on Пет Мај 21 2010, 02:54

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by alisa on Вто Јун 22 2010, 21:34

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Пет Јун 25 2010, 18:15

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Пон Jул 12 2010, 00:32

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Пет Aвг 06 2010, 20:54

Темава стално по грешка ја читам како “ Љубовни гаќички“
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by fragola on Пет Aвг 06 2010, 21:45

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by alisa on Чет Aвг 19 2010, 16:13

Кинески младоженец на својата невеста одлучил да и приреди на венчавката нешто што нема никогаш да го заборави.

Кинезот Ксиао Ванг од Чногкинг ја потрошил годишната плата за купување на 99.999 ружи за својата невеста Ксиао Лиу, со кои украсил дури триесет автомобили за церемонијата на нивното венчање. Кинезите веруваат дека бројот 999 носи среќа.

По пат на интернет нашол автомобили и доброволци кои му помогнале да го залепи цвеќето. "Се сетив дека Лиу ги сака овие ружи и идејата дојде сама од себе.

Да се види нејзиното лице кога ги здогледа автомобилите украсени со ружи, вредеше за сите пари и труд", кажал Ванг, кој за дополнителна среќа во бракот во добротворни цели донирал 20 отсто од вкупната сума потрошена за купување на ружите.


avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by the nurse on Чет Aвг 19 2010, 16:50

palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by alisa on Пет Сеп 24 2010, 17:01avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

И ова е љубов...

Пишување by keti on Сре Ное 03 2010, 14:16

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Сре Ное 03 2010, 18:29avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by keti on Саб Ное 06 2010, 14:37

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Пон Јан 03 2011, 20:37


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Вто Јан 25 2011, 15:31

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by the nurse on Вто Јан 25 2011, 16:02

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Нед Ное 13 2011, 18:27

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот