Љубовни сликички

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 12:48


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Слики и коментари за неговото височество ЦВЕТ.

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 13:29
Мислите ли дека цветот се подарува само во исклучителни моменти?
Доколку да ,кои се тие моменти?

Или мислите дека цветот секој момент може да го направи исклучителен ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 16:11

сум добила многу букети ради реда
и после сум ги поделила на другарките

и цветот и моментот посебни ги прави тој кој ти ги дава.

јас сакам цвеќиња што мирисаат


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Вто Сеп 15 2009, 09:07


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 12:33

Ja sakam da ja odvedam u nekoja livada kaj sto ima mnogu cvecinja, da ja miluvam, ova- ona i tamu da ja kutnam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Сре Сеп 16 2009, 11:39


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 16:45

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Сре Сеп 16 2009, 20:01


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Чет Сеп 17 2009, 09:32


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Чет Сеп 17 2009, 11:52

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Саб Сеп 19 2009, 23:18


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Нед Сеп 20 2009, 11:50

O' Cveto mori, poglej nakaj mene malu, moze ke se predomislis
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by ?????? on Пон Ное 16 2009, 13:05


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Сре Ное 18 2009, 16:25

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by fragola on Сре Ное 18 2009, 17:49

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Нед Дек 06 2009, 21:26

- Aj mor sea najde da mi pagas u nesvest, aj da begame ma !

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by fragola on Пон Дек 07 2009, 00:18

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by fragola on Нед Дек 27 2009, 20:41

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Пет Јан 08 2010, 21:44

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 21:59

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 22:02

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Александра on Сре Фед 10 2010, 23:26

Не знам за вас, но мене ми е оваа многу љубовна

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Вто Фед 16 2010, 14:50

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by trpe on Пон Мар 01 2010, 16:22

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Кидман on Саб Мар 13 2010, 18:10

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубовни сликички

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот