Предрасуди

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Предрасуди

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:49

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Саб Фед 04 2012, 23:35

Сум разговарал со шизофреничар и тој тврди дека неговиот свет е вистинит - таму има правда и љубов. Можеби е во право, не можам да спорам smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by the nurse on Нед Фед 05 2012, 14:23

Секој сака да биде онаму каде е најсреќен,но ретко кој може да си го дозволи тоа...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 14:45

Oti se retki mestata kade covek se cuvstvuva sreken smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 15:09

ne se retki
samo e tesko da gi definiras
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 18:10

Pa ako ne se prepoznatlivi ne mozat ni da bidat definirani smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 20:02

nemoj niv da gi vikas neprepoznatlivi ako ti nemas oci da gi vidis
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 20:55

Oci ko oci, prenesuvaat informacija, a mozokot ja obrabotuva kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 21:59

kakva informacija prenesuvaat koga kje stavis rozovi ocila pred niv?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 17:48

Postojat luge i neluge, ednite me sakaat, a drugite ne kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by the nurse on Нед Апр 01 2012, 18:10

Единствената работа која на жените им е забранета е духовитоста,ако маж каже нешто забавно тој е смешен,жената е за подсмев...секоја чест на исклучоците.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:29

Polesno e da se obvini od kolku da se razbere kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by the nurse on Нед Мај 20 2012, 16:27

Некој ми рече...сум била разбрана,го сфатив како комлимент trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by trpe on Вто Јун 05 2012, 09:28

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by keti on Вто Ное 27 2012, 23:51

Без предрасуди!... После Јас пак Јас! ... zbunet
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 13:11

Predrasuda - znaci pred na sud da odis, znaci vo istrazen kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by the nurse on Сре Јан 09 2013, 19:12

Кога ќе се изненадиш дека можеш kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Предрасуди

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот