Како да се остане вечно млад со духот?!

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 15:31

Избегнувај ги тие кои те критикуваат за твое добро, биди со оние кои те прифаќаат каков си без желба да те менуваат, така најдобро ќе сватиш како треба.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe on Пон Мај 31 2010, 12:46

Јадете сладолед
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пет Јун 04 2010, 11:50

Сладолед не се јаде, се лиже.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Пет Јун 04 2010, 18:06

Dosta,bre,so toa lizenje!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пет Јун 04 2010, 19:15

Фина госпоџа никогаш не би побарала од господин да престане со лижење
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Пет Јун 04 2010, 21:24

Kako i sekogas.mlad duh!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Саб Јун 05 2010, 10:43

бев на прослава на годишнина од матура синоќа
сума сумарум, сите сме си останале исти
тие што си беа пред дваесет години млади со духот, уште си се
тие што се сега тетки и чичковци, и пред дваесет години беа тоа
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Јун 05 2010, 11:12

E da, demek takov e izvean oti ostarel, a vrska nema otsekogas si bil takov
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by fragola on Саб Јун 05 2010, 11:42

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 23:52

Ако се обидува да остане млад со духот и покрај годините може да биде само млад вампир.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 21:36

Abe , gledaj da odrzuvas mlado telo,duhot ne staree.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 22:03

Сега планирам да си купам орбитрек, слушнав дека справата била одлична за вежбање
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Вто Јун 22 2010, 22:58

aha da - sama vezbala
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by trpe on Сре Јун 23 2010, 10:46

Е баш ти фала за довербата, сега ме испровоцира, ќе ти кажам кога ќе ја купам справата и кога ќе почнам да вежбам, и ќе се сликам за да ви покажам „пред и потоа“ , па кога ќе станам многу згоден ќе си викаш: леле, леле, што му направив на човеков, зошто го провоцирав
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Сре Јун 23 2010, 13:38

lele Trpe me isplasi....
nemoj!! imaj milost!!!
toa e atak vrz zenskiot roooooood
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Сре Јун 23 2010, 16:09

Кидман напиша:lele Trpe me isplasi....
nemoj!! imaj milost!!!
toa e atak vrz zenskiot roooooood


takov e Trpe ako se naluti i ima da se vrze od inat za masinata, pa ke vidite vie

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пон Jул 05 2010, 21:53

Полесно е да останеш млад отколку невин на овој свет
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Тото on Пон Jул 05 2010, 22:11

Јас си знам дека повеќе не сум невин perverzen (иако некои не ми веруваат), а внук ми (од сестра!) ми вели дека не сум ни млад (но што знае пак тој, прле едно smesko
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 16:09

Колку помалку знаеш т.е. мислиш дека знаеш толку повеќе ќе му се радуваш на животот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Саб Jул 17 2010, 16:27

сите филозофи го кажуваат ова, само секој во различна форма
така да... не прај се многу паметен, дека тебе прв ти текнало
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 17:07

Nitu sum pameten, nitu prv mi teknalo, nitu pak e vistinita izjavata od ednostavna pricina sto nikoj ne se otkazuva od toa sto go steknal i gol da seta po ulica
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 17:35

дечки, знаете каков му е прекарот на Збунет?
- Збунет Луто Пиперче
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:43

Нема врска, би требало да се викам Благојче
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 17:47

ја мислам дека ти у ствари би сакал да се викаш Стојче
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:49

Стојкиште
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот