Како да се остане вечно млад со духот?!

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Сре Јун 22 2011, 16:15

Ziveeme so nasite pet setila i tolku e, nema poveke od toa sto go narekuvame zivot. Zatoa i tolku trae kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 17:50

Вечно млад во духот може да се остане само ако се љуби искрено и со цело свое срце... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пет Jул 15 2011, 01:16

Важен е квалитетен живот, а не колку долг му бил kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Чет Aвг 18 2011, 00:38

Posakaj i ke uspees, t.e. zamisli jako deka si uspeal i ke ti pomine merakot kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Пет Aвг 19 2011, 20:39

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пон Сеп 19 2011, 12:42

Не се залажувам дека среќата ме чека зад некое ќоше, одамна ми го покажала своето право лице и затоа имаме раскинато. Се фатив со логиката и досега не ме изневерила smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Пет Сеп 23 2011, 00:35

Да учиш од некои што се вечно млади со духот smesko

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Вто Окт 25 2011, 15:56

Dobrite momenti postojat za da se sekavas i da ti pomognat da izdrzis koga ke te najdat losite, a losite momenti postojat za da te potsetat deka sekoj dobar moment se plaka smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Чет Окт 27 2011, 10:23

Мажите во душата секогаш задржуваат нешто од детето во себе,и којзнае зошто...тоа е добро.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:20

Првиот неуспех значи само прво скалило кон целта kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Саб Aвг 25 2012, 21:27

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 13:43

Човекот е млад е колку што му рипа малиот kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse on Вто Мај 07 2013, 11:44

Само за жени,тежината минус 20=твојата вистинска возраст taa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот