Како да се остане вечно млад со духот?!

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 11:09

Како да се остане вечно млад со духот?!

Mario Brother 3

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 13:01

Ako ti se dosadni namkorasti vozrasni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Александра on Нед Сеп 13 2009, 01:06

Со одбирање соодветно хоби. На пример, волонтер хигиеничар во средно училиште
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Нед Сеп 13 2009, 10:57

Со лепење плакати за некоја партија
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 11:31

Се приметува ,тоа вас не ви недостига

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пон Сеп 14 2009, 12:57

Kaj mene deteto e stalno mrsulavo i so izgrebani kolena
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 23:31

Да јадеш мекици :кез:

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 12:27

i vo petok so urda :кез:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Вто Сеп 15 2009, 15:12

Cat напиша:Да јадеш мекици :кез:

е да, со сирење

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 17:14

moze i so jogurt :кез: , pa belo vence okolu usnite ke ti se stvori, ko da si ... :перверзен:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:35

Приметувам,вие тоа редовно го правите

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Сре Сеп 23 2009, 22:25

Pa ako me proganja duh, sigurno deka ke ostaram pred vreme.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 02:22

Ако те прогања дух може и да останеш вечно млад, само ако те фати на време

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 14:32

е да, ке останеш во кондиција
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 15:42

никогаш не вели си

- немам шанси
- за мене е доцна
- не ми личи
- ќе ми се смеат

:хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 15:57

...se e vo zavisnost od stavot kon zivotot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 16:01

Давид е вечно млад бидејќи е во став `мирно` :Р

:споменик:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 22:09

само за d2 И лепо друштво, ( т.е. во случајов, јас )


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by ?????? on Нед Окт 11 2009, 22:11

во куќава наша имало дух,
дури не ме зедоа мене млада невеста
после си заминал
појма немам зошто

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пон Окт 12 2009, 13:05

- ovi se motaat onamu kade ima mladi devici
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Александра on Чет Ное 19 2009, 17:13

мислам дека тоа само на Каспер му успеалоАлександра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Чет Ное 19 2009, 23:04

Ima serija kade cvekarka gleda duhovi i gi oprava oti zalutale. Zatoa koj saka duhovi neka stane cvekar
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:34

Salagadoola mechicka boola bibbidi-bobbidi-boo
Put 'em together and what have you got
bibbidi-bobbidi-boo
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:52

zbunet напиша:Ima serija kade cvekarka gleda duhovi i gi oprava oti zalutale. Zatoa koj saka duhovi neka stane cvekar


Ama i Nikola ginekologot go vikame "Nikola cvekarot " ...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Александра on Пон Јан 04 2010, 11:54

да се радуваш на животот како да ти е првпат во животот
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот