Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Сре Фед 22 2012, 13:11

Sekogas prvo za materijalnoto se fakaat kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Сре Фед 22 2012, 23:56

zbunet напиша:Sekogas prvo za materijalnoto se fakaat

Е па ако само го замислувале а не го опипале материјалот, тогаш не важи - не е искуство
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 18:10

Koga ke mu rece " Pa jas sum stara za tebe" znaci saka uste ubeduvanje kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Пон Апр 02 2012, 02:37

zbunet напиша:Koga ke mu rece " Pa jas sum stara za tebe" znaci saka uste ubeduvanje

Колку понижувачко! Наместо да се мачи да ја убедува, поарно нека тркне до ВЦ со некое сликиче од весник и нека примени техника „сам свој мајстор“.

он топик: одговор на прашањето: да. разменуваат.
на пример, ако ОН те дави со убедување, тек после којзнае со што ќе те дави, кога веќе очигледно бавно сфаќа дека не те интересира неговата артилерија.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пон Апр 02 2012, 16:39

Pa moze da mu rece deka ne saka, poednostavno e kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Пон Апр 02 2012, 17:33

Da,razmenuvaat...no,toj ne smee da doznae kuti
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пон Апр 02 2012, 19:56

Со сочни детали? iznenad

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот