Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:50

Жените не знаат за милост, ни заробеници не разменуваат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Пон Сеп 20 2010, 21:32

некои разменуваат искуства, а некои партнери (зошто да раскажуваат, кога може да се проба од прва рака)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 21:42

Мислам дека жените разменуваат сексуални искуства меѓу себе преку размена на рецепти во кој има некој скриен код кој само тие го разбираат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Чет Сеп 30 2010, 22:06

внимавај што зборуваш, ова некој може да го сфати лично
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Чет Сеп 30 2010, 22:43

Еееееј,не открија!За кодот си сфатил,но не не можеш да го дешифрираш.Жал ми е,за таа работа мора да си жена!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 23:22

Ќе виите вие ! Ќе го најдам !

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Чет Сеп 30 2010, 23:31

Г-не Збунет, судејки според темите во вашето досегашно творештво,кодот веќе го имате(а не знаете )или пак само имате мноооогу богата фантазија.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 23:37

Тоа ми е најголемото кое го имам

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Чет Сеп 30 2010, 23:43

Фантазијата?!Сега, јас напишав богата,големина не спомнав...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 23:47

Ја па мислев исто е

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Чет Сеп 30 2010, 23:51

Некој фантазира за ,,големина,,...а некој ја има природно
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 23:53

Кој нема збори, кој има не збори

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Чет Сеп 30 2010, 23:57

of topik, of topik!!!!!!!!!!!!!!!!!
темава е дали ЖЕНИТЕ разменуваат итн...
а не мажите и жените..... ноу ноу....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Саб Окт 30 2010, 20:39

Дали и жените кога си опишуваат меѓу себе за сексуално искуство, се служат со рацете?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Саб Окт 30 2010, 21:03

Ако треба и со нозете... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Нед Ное 07 2010, 12:16

Не се гледај со многу жени оти може да те урочат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Нед Ное 07 2010, 12:36

kez Кој урочи,к...у очи!(така една комшика на мајка ми ни викаше да му одговориме на некој ,ако многу не гледа)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Вто Дек 14 2010, 12:24

Ponekogas i kutek sakaat da razmenat kez


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Вто Дек 14 2010, 12:39

A ponekogas... zbunet


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Саб Дек 25 2010, 23:52

најчесто разменуваат разочарувачки искуства оти по себе си знаат дека завидливоста е страшна работа jazik
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Сре Jул 20 2011, 13:35

Шфалерка, колку тоа грубо звучи. Затоа што си се пофалил kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Нед Jул 24 2011, 23:05

zbunet напиша:Шфалерка, колку тоа грубо звучи. Затоа што си се пофалил kez
Мажите се фалат,жените се жалат... jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:59

Slatkoto e kratko, no zatoa muabetite za slatkoto se dolgi kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот