Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Саб Мај 01 2010, 14:56

повеќе разменуваат фантазии одошто искуства
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Саб Мај 22 2010, 16:42

Како не,и тоа многу повеќе од мажите.Знам што зборувам,работам со еден куп жени.Ама,ако наиде некој колега почнуваме да збориме за искуства од породување,за да го избркаме.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Саб Мај 22 2010, 21:26

Ние кога опишуваме се служиме и со раце и гласно викаме кога доаѓа критичниот момент при описот
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Сре Јун 02 2010, 20:17

жените разменуваат непријатни, а мажите пријатни искуства
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 21:31

најинтересни се оние искуства кои започнуваат со,
- ќе ти кажам, ама на никој да не кажуваш
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 21:37

E da, ne e interesno ona zena sto go kazuva tuku ona sto go premolcuva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Сре Јун 02 2010, 21:39

Кидман напиша:најинтересни се оние искуства кои започнуваат со,
- ќе ти кажам, ама на никој да не кажуваш
богами , оние другите што започнуваат со - ќе ти кажам и те молам, раскажи им на сите, се навистина жива досада
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пон Јун 14 2010, 12:47

Ако навистина жените си раскажуваат и такви искуства, ондак не даам више оти неќу да ме напраат ороспиче, а ја си имам извесен углед.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Пон Јун 14 2010, 16:14

А што си мислеше,само вие а?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 00:03

Да бе, замисли чопор жени и ја проаѓам и да викаат :
- Ш’ц, ш’ц, каде брзаш маче ?
А ја убрзавам чекор од страм и зад мене да слушам коментар :
- Еј, да знаеш шо сум праела на овој , абе од шарки го извадив, а сега се праи невинашце...
А ја ...
Е не е убаво така, страм да им е ако направат така ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Jул 16 2010, 00:33

Коа не’ има чопор мушкарци и коа ќе помине некоја згодна женска ние обично велиме :
- Иии, како би и’ измил садови на оваа.
- Иии, а ја како би и’ исчистил со правосмукалка
- Ииии, како би и‘ испрал и зготвил некој ручек
Итн, итн, итн, ама у таа смисла. Е такви сме ние мушките.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Пет Jул 16 2010, 12:00

Ај,прати ми некој таков деновиве ми треба помош
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Пет Jул 16 2010, 12:24

zbunet напиша:Коа не’ има чопор мушкарци и коа ќе помине некоја згодна женска ние обично велиме :
- Иии, како би и’ измил садови на оваа.
- Иии, а ја како би и’ исчистил со правосмукалка
- Ииии, како би и‘ испрал и зготвил некој ручек
Итн, итн, итн, ама у таа смисла. Е такви сме ние мушките.

Ахам... значи женските коа ќе помине некој батка си разменуваат впечатоци:
- Иии, овој како би поместувал седмоседи,
- Иии , овој како би чукал теписи,
- Ииии, а овој како би мешал малтер :))))

Затоа мене ретко која ме загледува tazen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Aвг 19 2010, 12:24

Сакам кога жена разменува искуства, ама со мене let's play
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse on Чет Aвг 19 2010, 12:37

Ааа,што си ти... brkac Ме потсети,бидејки во нашава работа се ќе видиш,скоро се присетивме со колешките на една одамнешна случка кога,како да ви кажам народски...имаше несреќен(за жал и комичен случај) на заглавување при сексуален однос.Не е етички понатака да зборувам,но со колешките отворивме муабет,ако тоа и се случи на некоја од нас kez да не вика брза помош,но некоја од колешките што живее најблиску и да даде терапија дискретно... paga smea Луди жени,но ако таква работа навистина се случи,не е смешно,туку affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Чет Aвг 19 2010, 13:29

Koga i da zaglavis, se cuvstvuvas neugodno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Пет Aвг 20 2010, 00:30

Жените што ги знам јас разменуваат само рецепти kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Aвг 20 2010, 00:34

Pa, pa, sal domakinki poznavas, koja i da ja zemes doma ke i se izraduvaat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Пет Aвг 20 2010, 00:41

Аааа, ами јас? Нели треба и јас да се израдувам paga smea
За домаќинска радост доволна ми е мајка ми со нејзините кујнски вештини vredna
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Aвг 20 2010, 00:46

Заедно ќе навлезете во кулинарските вештини и така ќе се радувате
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Пет Aвг 20 2010, 00:52

Да бе, па после да разменува искуства со некои таму jazik

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Aвг 20 2010, 00:55

Таквите све у земја гледаат и си повтараат рецепти на памет ко за на испит се спремаат. До толку сериозно ја сватиле работата
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe on Пет Aвг 20 2010, 13:55

Практично или теорија
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот