Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 01:45

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали мажите разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 01:46

Дали мажите разменуваат љубовни и сексуални искуства �??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 09:03

Па зависи од годините и зрелоста
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 09:04

Само ако е во негативна конотација.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 09:08

до детали, не - од прилика само

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 09:10

Е да, жените не се склони кон прецизирање на димензии и факти
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Сре Сеп 30 2009, 13:24

koj rece toa??deka ne se precizira

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото on Саб Окт 31 2009, 00:14

Порано им раскажував и си придодавав измислени работи :хаха:

е шо? сите така прават :намигнува:

сега нешто не ми е ќеф да им кажувам па го втрам муабетот на заебанција
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 10:23

Ако е пофално и да ги мачиш, нема да кажат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Пон Ное 30 2009, 23:24

- Пак не ми даде- А пак ти, му се секираш, што те гледам чудна, и онака не те заслужува


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:21

Porano vo nekoe vreme mazite se dokazuvale i raskazuvale svoi junastva, normalno deka dodavale i nevistiniti raboti. No sega junastvo e sto poveke zeni da se legnat i normalno deka se dodavaat nevistiniti raboti pri raskazuvanje. Znaci istorijata se povtoruva.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:23

Mislam ne. Se sramat da priznaat deka ne go biva. Se sramat da go pofalat oti vednas ke pobudi ziv interes kaj nezinite prijatelki.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Сре Фед 03 2010, 19:35

се лажеш
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Чет Фед 04 2010, 01:19

Вака една другарка ни го раскажуваше своето прво љубовно искуство

- и? отиде кај него дома?
- ахам
- ииии???
- и се галевме.... и така.... и се бакнувавме.... и...
- ииии???
- ии... кога дојдовме до ТОА.... и... си викам... сега или никогаш, сега или никогаш...Ај поарно сега, одколку никогаш...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe on Чет Фед 04 2010, 17:16

Мудра одлука
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Фед 26 2010, 17:26

Da pocnat zenite javno da se izrazuvaat kako maskite, mnogumina maco fraeri ke se razbegaat. " So begas be, ne ti se diga, a ? "

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Пет Мар 12 2010, 16:36
ЗА ОВА ИСКУСТВО СИГУРНО ЌЕ ИМ СЕ ПОФАЛИ НА ДРУГАРКИТЕ
ПА.... БОГАМИ, И НЕ Е МАЛА РАБОТА
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Мар 12 2010, 16:40

Pfff...na zenite mnogu im e do sitno

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe on Пет Мар 12 2010, 22:03

Кидман напиша:


ЗА ОВА ИСКУСТВО СИГУРНО ЌЕ ИМ СЕ ПОФАЛИ НА ДРУГАРКИТЕ
ПА.... БОГАМИ, И НЕ Е МАЛА РАБОТА

Уф, уф, ова многу болни разговори, може да одберете некоја понежна тема
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by trpe on Пет Мар 12 2010, 22:05

Обично викаат дека маж ако не се пофали исто како ништо да не направил, ама не е така , нели? Обично на никого не кажуваат
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Кидман on Саб Мар 27 2010, 18:13

имав на факултет една откачена колешка
си фати дечко.
и ајде седнавме да го оговараме, овај де анализираме.
И таа ми вика, што мислиш, дали е ебозовен?
Викам, не можам јас за твој дечко да кажувам дали е ебозовен, мааа.....
Вика, ај ма, ај молим те...само си разговараме, ништо страшно, замисли дека не ми е дечко и дека случајно го среќаваш на улица. Дали ќе си помислиш дека е ебозовен???
Викам, хммм....па да, ебозовен е.
Вечерта излегуваме сите заедно во кафич и таа му вика, еј знаеш што, Кидман мисли дека си ебозовен.

(и Кидман се засркна со кокаколата)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра on Пет Апр 02 2010, 23:41

Еднаш неговата женска начека момент покровителски да ми шепне: „Немој да го сфаќаш премногу сериозно. Така им зборува на сите“
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet on Пет Апр 30 2010, 20:42

Ако и’ се понуди некој од интернет и ако го одбие често се случува заинат да раскажува дека е ваква онаква и дека и’ праел вака онака. Ако прифати ? Па...исто...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by ?????? on Саб Мај 01 2010, 01:35

Јас сакав да му го демонстрирам моето искуство а тој избега

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот