Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 23:12

За 5 минути можам да го направам она што некој го прави за 50
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Aвг 04 2010, 23:23

е шом ќе правиш за 50 она што некој го прави за 5, тогаш да се пофалиш
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 23:33

Нашата земја е во развој и треба да бидеме брзи
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Aвг 04 2010, 23:36

нашата земја Зајкодонија ли се вика?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 23:38

Па све поише зелки има
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 00:07

Нејкам да ги замислувам,па више.Сакам да ги доживеам,е како...не ви кажувам! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 00:12

И да ги доживееш, ако не се пофалиш исто ко да не било
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 00:45

Типично машко размислување.Добро, ќе ти шепнам ,слушај trac
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 11 2010, 08:59

Многу е важно визуелните пет минути да се поклопат со сетилните
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Aвг 11 2010, 09:06

paga smea Ова ти е ептен...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Emily on Сре Aвг 11 2010, 09:24

....pa malku mi se 5 minuti
avatar
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Aвг 11 2010, 14:03

...Playing God for 5 min,... hehe
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Aвг 11 2010, 14:15

hot nurse напиша:...Playing God for 5 min,... hehe

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 26 2010, 00:09

Да направам лошо многу ми се и 5 минути, да направам добро малку ми се и 5 години.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Чет Aвг 26 2010, 17:37

ќе ги истепам сите
пау..пау... пау.... ра тата та та таууу......
и после ладно ќе си го дувнам пиштолот, ќе си го накривам шеширот и ќе одјавам во правец на зајдисонцето
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Саб Aвг 28 2010, 22:55

Кидман напиша:ќе ги истепам сите
пау..пау... пау.... ра тата та та таууу......
и после ладно ќе си го дувнам пиштолот, ќе си го накривам шеширот и ќе одјавам во правец на зајдисонцето
Ама прво ќеф ми е да им кажам,,Say hellow to my litlle friend,,! trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 21 2010, 22:22

Најубави се оние 5 минути кога ќе сфатиш дека си преживеал или си се заљубил.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Вто Сеп 21 2010, 22:31

вашиот одговор . . .
.
.
.
.
.
.
. . . е . . .
.
.
.
.
kez
.
ВИСТИНА
.
10
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 21 2010, 23:01

и ти шо направи?
- не преживеав
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 12:16

Полумрак, а таа ги соблекува гаќичките
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 03:14

сите спијат а ние сме сами

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

one call, that`s all

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 23:24

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Сре Окт 20 2010, 22:05

како?

ги замислувам секако. барем тоа не може никој да ми го земе
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пон Ное 15 2010, 13:38

Моите пет минути ги замислувам со личност која нема ориентација во време, а просторот ќе го обезбедам јас.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот