Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 02:04

какви пет минути, доволни ми се пет секунди
- јас му викам, извини, а тој ме гушнува

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 20:34

Моите 5 минути ги замислувам качен на нешто што досега ми изгледало недосттижно
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Сре Јун 02 2010, 21:58

So mnogu iznenadeni faci okolu mene.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 22:04

Gola ke setas ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Сре Јун 02 2010, 22:21

aha... i plus, ke viknam novinari za da ima povekje iznenadeni...
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Јун 13 2010, 12:41

Само пет минути ми требаат да засакам или одсакам некого
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Нед Јун 13 2010, 13:02

zbunet

а може да се случи по Х-ти пат да засакаш некого што си отсакал Х-1 пати? vrtacka
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Јун 13 2010, 14:48

Jas koga sakam,sakam.A koga ce otsakam nema vise zasakuenje trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:19

Додека другите живеат , јас живуркам,САКАМ барем пет минути да живеам!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:36

Пет минути гол да трчам низ ливада без никој да ме види
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:40

Ej,kolku sum down,pa me
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:27

Со шприцер на маса и со ѕверот трескаме зелени филозофии, а жениве се кикотат и велат : „ Вие не сте нормални !“

Еј, па тоа значи ние сме основачи на новиот правец “ Зелена филозофија ! “
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 12:40

Убаво,убаво,може ли да ви се придружам?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:44Ќе те биде, гледам јас. Сега сигурно ќе зајакнеме и нашиот глас силно ќе одекне низ светот соочувајќи го со нови вистини !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 12:47

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:49

За пет минути можам да си направам проблеми какви не можам ни’ за пет години
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti on Вто Jул 06 2010, 22:32

Ако е за утеха, подобар си од мене... Јас можам да си направам проблеми и за помалку од пет минути, а постојат некои кои се уште не можам да ги решам...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото on Сре Jул 07 2010, 02:36

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Сре Jул 07 2010, 12:21

а бе, детска работа paga smea

(пази Тото да не го ангелосаш внук ти кога ќе ти дојде минутата help )
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Jул 07 2010, 16:08

paga smea Moive decki mi kazuvaat deka ovoj Venom plus nekoj Carnage zaedno,pak nemaat sansa, Spajdi gi perdasi bez problem!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Чет Jул 08 2010, 00:05

денес во 14.00 сакав да можам да го вратам времето. еден час наназад ќе ми беше доволно
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:17

Моите пет минути се ко че о’ на дрва
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 18:19

5 min.HEDONIZAM(po izbor)!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 18:31

Само за Хоти и лепо друштво
Хоти, пуштај ја до даска и јас ја пуштамavatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 18:42

O.K.Moze, samo nekoj mozebi saka 5min.da jade,da pie ili da odi na drva? paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот