Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Чет Дек 03 2009, 23:16

A ja za 5min da sum elenot na Dedo Mraz i vekje ednas da mu ja dovleckam sankata pred moja kukja,zaso toa elenite sekoja godina na pogresni adresi go nosat
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пет Дек 04 2009, 14:05

Ako imaat nedostatok na eleni prakaat rogonosci
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Нед Дек 06 2009, 02:51

Ги менувам моите 5 за наши 55
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Дек 06 2009, 20:35

Nikogas ne sum umeel da gi prepoznaam i najcesto gi prepustam na drug
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Вто Дек 15 2009, 00:32

Ах, како пет минути сон. Да спијам на раат, пет минути...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Дек 15 2009, 01:03

Otkako ke zazvoni budilnikot nautro, uste pet minuti koga ke pospijam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Вто Дек 15 2009, 01:11

zbunet напиша:Otkako ke zazvoni budilnikot nautro, uste pet minuti koga ke pospijam


Кај мене е обратно. Јас го будам будилникот

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Дек 16 2009, 22:27

Prvite pet minuti otkako ke stanam si poplakuvam, pa posle frlam ladna voda na lice, se namrstuvam i si velam " Ke zazalite site sto sum stanal vaka rano !"
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Саб Дек 19 2009, 00:11

петте минути кога доцнам се „моите пет минути“
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:08

уф, ќе дојдат набрзо - РАСПУУУУСТТ!!!!!

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:17

Па коа возам точак ми требаат пет минути да ги извадам од коа ќе ми заплеткаат јајцата у ланецот
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by kazablanka on Пон Јан 04 2010, 14:37

ЗБУНЕТ, ТВОИТЕ СЛИКИ БЕЗ ЗЖБОРОВИ СЕ ТВОЈА ПРЕПОЗНАТЛИВОСТ ШИРУМ ПАНЕТАВА И ДИЈАСПОРАТА... НЕ МОРАМ ДА ГО БАРАМ НИКОТ ЗА ДА ЗНАМ КОЈ ГИ ПОСТИРА...
avatar
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Пон Јан 04 2010, 16:35

пет килограми полесна
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Јан 31 2010, 20:33

Pa pet minuti,a moze i podolgo ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Нед Фед 21 2010, 22:30

на пуст остров само јас и my love, далеку од сите кои денес ме изморија
а и секако плаќаме авионски карти, нека биде барем еден ден

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пет Фед 26 2010, 17:22

So svirnuvanje. I toa jako. Za da slusnam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Пон Мар 08 2010, 00:02

Kako Eureka!Koga odednas ke mi svetne koja e smislata na moeto postoenje
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото on Вто Мар 09 2010, 02:53

Кога сите паметни ќе замолчат и тишината ќе стане непријатна, е тогаш се моите 5 минути.

Сакал не сакал, таа е. Некој мора! Кој ако не јас?
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Саб Апр 24 2010, 22:37

Кога доаѓаат моите пет минути обично ги одложувам, зајачки ми се гледаат.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe on Саб Апр 24 2010, 23:51

Да не сакаш цела ноќ, наместо пет минути?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 18:15

Ako i posle petata minuta odolee na moite molbi, si legnuvam bez vecera vo znak na protest
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Мај 30 2010, 18:36

Mislam deka skoro gi doziveav i sto ti e zensko ,pak ne sum zadovolna!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 18:58

Biznis seks trae pet minuti oti biznismenot ne mora da se trudi da se dokazuva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Мај 30 2010, 19:11

Kakov ,bre biznis?Kakov seks?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Мај 30 2010, 19:14

Za drugo si zboram, da znam sto me ceka koa ke stanam biznismen
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот