Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 23:54

па вака:
5кг послаба
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Дек 27 2011, 12:17

Povremeno ni' se slucuva bas toa sto ne sakame. Znaci ponekogas ako sakas nesto da ti se sluci ne treba da sakas da ti se sluci smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe on Сре Фед 01 2012, 16:48

Да се искачам на пиедесталот

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Aвг 26 2012, 20:41

Што има да ги замислувам? Мојот живот може да се опише за пет минути kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Нед Сеп 02 2012, 17:07

опуштено


Последната промена е направена од the nurse на Сре Јан 09 2013, 19:17. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 13:40

Можело да биде и два саата, но во сеќавање нема да биде повеќе од пет минути kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Пон Апр 29 2013, 23:33Последната промена е направена од Александра на Нед Jул 28 2013, 13:33. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото on Нед Jул 28 2013, 02:52

ne gi zamisluvam , se sekjavam 

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Jул 28 2013, 16:13

[img][/img]

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Тото on Саб Aвг 03 2013, 02:05

Замислувам како им простувам на сите што (не)намерно ми згрешиле и им посакувам убав живот backa
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by trpe on Сре Aвг 21 2013, 14:08

Конечно започнав да го живеам американскиот сон. Секој ден сум се подебел и подебел smesko
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 21 2013, 18:39

Важно жена ти те обожава, шо ти е гајле за таму некои каљаштури kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Пет Окт 11 2013, 18:39

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот