Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Вто Ное 16 2010, 19:42Последната промена е направена од hot nurse на Вто Ное 30 2010, 23:32. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Вто Ное 16 2010, 23:49

моите 5 минути ги замислувам како тоа девојчето со зелени хулахопки што скока во воздух на А1 кога даваат реклами
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Сре Ное 17 2010, 21:31

keti напиша:


гушка за тебе Кети
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Ное 28 2010, 14:28

Првите и последните пет минути се најзначајни и затоа гледај да не преминеш 10 минути.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by na oko on Сре Дек 01 2010, 09:46

so mnoooogu nuli

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Чет Дек 02 2010, 11:33

ги замислувам вака или онака, замислувам, замислувам ...
и на крај помислувам на тоа што го рекол Р В Емерсон, дека
секои пет минути можат да бидат твоите пет минути ако знаеш како да ги искористиш
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Чет Дек 02 2010, 12:41


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пон Фед 21 2011, 15:52

Пет минути е кратко за да биде слатко.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti on Пон Фед 21 2011, 20:42

А што тоа?????
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Сре Мар 09 2011, 15:51

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пет Мар 11 2011, 00:55

За да ја прифати твојата идеја не смееш да ја изговориш туку да го наведеш тој да ја изговори и да изгледа како негова инаку нема да ја прифати.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман on Чет Апр 14 2011, 11:43

Вулкан
Под итно ми треба вулкан
мора да е топло да пливаш во лавата
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Јун 28 2011, 11:01

Ако не обрнуваш внимание на тоа што ќе го добиеш или загубиш на патот кон целта, твојот труд ќе биде награден со искуство smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti on Вто Јун 28 2011, 14:40

Ако обрниш внимание само на знаењето што си го стекнал на патот на духовното, тогаш ќе бидеш награден со среќа и со убав живот... trepka
А ако тоа знаење го споделиш и со другите, тогаш ќе бидеш награден и со вечен живот... backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Пон Jул 18 2011, 11:56

Vo golata vistina e svetlinata i togas ostanuva samo edno mesto kade moze da se odi kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Пон Jул 18 2011, 15:03

gi zamisluvam taka da im gi resam problemite na site sto gi sakam, a tie da ne znaat za toa. flower
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Вто Jул 19 2011, 23:09

palce vinozito
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Саб Jул 30 2011, 15:28

Vo mala podrumska prostorija polna so tegli toj ja guska i baknuva, a taa se kikoti. Najverojatno nesto ke padne kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 01 2011, 11:47

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 16 2011, 14:23

Кога си најнеспремен за одлука баш тогаш ти се нудат најмалку два избора за кои мораш веднаш да решиш kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Вто Aвг 16 2011, 15:30

moite 5 minuti se vo veceto. ... nirvana
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 11 2011, 14:17

Среќниот стои затоа што не му се седи, додека другите седат и не им се станува kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот