Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 00:43

Секој човек желно ги очекува своите пет минути и сака да ја искористи подадената можност(шанса). Дали мислите дека сте ги искористиле вашите пет минути, дека сте ги пропуштиле или допрва ги очекувате???????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 08:56

Знам дека моите пет минути некогаш се појавиле, но знам и дека закаснив заради тоа што не умеам да го предвидам возниот ред
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Сре Сеп 16 2009, 20:03


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 20:44

Vaka bea moite pet minuti. Ona si idese taka zamisleno i i' frliv mreza i kap !
U prvo vreme ona vikase Ne ! Ne ! Ama posle ja kandisav do den denesen.

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 10:16

gi zamisluvam kako dvaeset i pet godini :хаха: :жена пилот:

vo nekoj sleden zivot
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Пон Сеп 21 2009, 12:10

јас зборувам, зборувам, а тој пет минути внимателно ме слуша
без да го фатат нервите

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Сре Сеп 23 2009, 09:41


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 23 2009, 22:04

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Пет Окт 02 2009, 21:31

Hah,ke si kupam motor konecno
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Саб Окт 03 2009, 17:24

ne mi e jasna temata

za kakvi 5 minuti stanuva zbor ?

pa vlajda vo wc ke gi pominam tie 5 minuti

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 01:20

Со Драган Вучиќ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Сре Окт 28 2009, 19:37

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Чет Окт 29 2009, 23:18

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. on Чет Окт 29 2009, 23:58


???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Пет Окт 30 2009, 12:45

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by fragola on Саб Ное 28 2009, 17:41

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Нед Ное 29 2009, 22:06

Додека културните ги чекаат петте минути, некултурните си бараат на секои пет минути
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. on Нед Ное 29 2009, 22:42

fragola напиша:


:хаха:

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Сре Дек 02 2009, 14:21

fragola напиша:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by ???? ?. on Сре Дек 02 2009, 23:49

па во моментов баш би сакала да му влепам еден шамар со залет на еден селски сељак морон дебил и манијак умоболен

ама ми рекоа дека не ми било работа да се мешам :лут:

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet on Чет Дек 03 2009, 20:34

Kako sum Dedo Mraz i za Nova godina im seram vo odzacite na tie sto ne bile umni.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот