Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Пон Мар 07 2011, 01:12

кога сме во друштво, стражари до мене да не треснам некоја зелена
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Апр 26 2011, 00:26

На некои поважно им е кој те сака од кого сакаш. kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti on Вто Апр 26 2011, 08:59

Најубавото нешто што некој ми го кажал е: Немој да се грижиш, ќе биде многу подобро...После дождот секогаш доаѓа сонцето...
Можеби затоа јас го сакам многу сонцето... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Апр 26 2011, 13:39

Колку повеќе нешто сакаш, толку се поголеми последиците. На пример се прејадеш младо лукче, па после устата ти мириса како контејнер kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Пет Мај 27 2011, 23:41

Личиш на сестра ти iznenad lut misli
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Саб Мај 28 2011, 00:40

Bas cudno smeenje

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti on Вто Јун 14 2011, 08:39

„Ти си моќна и можеш се' сама да постигнеш“... Овие зборови ме променија целосно и ми го отворија патот кон поубавиот живот... И сега ништо не ми е тешко...
Ти благодарам Збунет од срце... trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Вто Јун 14 2011, 13:40

mnogu si meka
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Саб Aвг 13 2011, 10:48

Ljubovta ima rok na traenje vtisnata so sitni znaci na ambalazata kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Вто Aвг 16 2011, 16:05

glumel kako marlon brando, robert de niro i gregori pek zaedno
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 18 2011, 00:37

So koja ke ostaris taa e kriva sto si ostarel iznenad

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti on Чет Aвг 18 2011, 08:05

Секако си крив, дали овака или онака...затоа не му се секирај многу, туку уживај си за да ти биде убаво... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 22 2011, 18:07

Ako ti e vtor ne znaci deka negoviot zbor e posleden kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 07 2011, 15:49

маж ми им ги објаснува на мајсторите моите постапки
- хахаха, таква е таа, мајтапџија!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 21 2011, 11:18

Кога ќе ја прашаш кој и’ е овој, треба да се засрамиш затоа што се сомневаш. Кога таа ќе те праша која ти е оваа, треба да се засрамиш затоа што се сомнева kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 13:17

па така е, што
шо има чудно во тоа
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 21 2011, 14:26

iznenad Не е убаво така kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 14:36

тиии па шо си ситничар
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 21 2011, 15:44

Аааа по туѓ грб и сто стапа се малку kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 21 2011, 19:23

Скоро еден моќен и богат човек ми рече...Ама,ајде вашата работа со мојата е неспоредлива,вие спасувате човечки животи...а јас произведувам облека. smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 19:37

ти се удварал
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот