Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 09:23

За да ми се види тетоважата kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 10:23

Заеднички ни’ се само слушалките kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Вто Сеп 28 2010, 10:25

Иии... kez трепавиците?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 10:27

Е да, нив ги заборавив seti se
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 16:53

е ова ми се случи денес
разговарав на телефон со другар ми и му кажувам дека правам леб во моето мулинекс машинче затоа што не сакам моите деца да јадат адитиви и тој гласно се изнасмеа и ми рече дека сум била сноб!
ви се верува?
враќањето кон природата и јадењето здрава храна било скроз снобовски

п.с. А пошто ѕирка што пишувам на мекици ама неќи да се логира оти било срање ( нему се му е срање оти е сноб) јас по тој повод го поздравувам и му кажувам дека ако јас тоа што го правам и што го сакам е снобовско срање, тогаш и тој е сноб и срање, зашто со него се дружам од кога знам за себе.
хихихи....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 18:46

Во врска со претходниот пост само би го цитирал Ѕверот :

“На сиромавиот и зајакот к . . . т му го покажува “

Тоа е многу силна реченица, могупати се докажала како точна
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 19:45

ајде жити мајка кај појде
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 19:56

постојат луѓе кои едноставно не практикуваат виртуелни дружења
чудно? не бе стварно постојат
никој не рече дека ОВОЈ форум е срање, не рипај одма
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 20:07

Нема зошто да рипам, само си го кажав моето мислење. И да е срање, па што ? Тоа е мое срање

Ќе си серам колку сакам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 20:27

Затоа и го створив и низ оваа шоља нема секое гомно да помине додека сум директор на ова јавно ВЦ afro
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe on Сре Сеп 29 2010, 20:30

Може малку да побрзате ИМАМ ЗОРТ, ХИТНО МИ Е
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 20:30

Па, па, 17 он лине. Муви они мои зелени
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 20:33

и на ним им е сигурно зорт
Трпе бе, побрзни!!!!! lol!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe on Сре Сеп 29 2010, 20:41

Ај малку да прејдеме на рипки. Еве како се ловат најдобро

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Окт 19 2010, 12:59

- Мајмун еден, те сакам !

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Дек 01 2010, 13:10

му викам на другар ми, Како со новата женска?
Ја откачив!
Зошто бе скапан еден?
Оти беше лигава, бљак
Па што, и јас сум лигава
Е да, ама тебе ти стоитака да си знаете, лигава сум ,ама ми стои!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пет Фед 18 2011, 12:51

Чии гаќи жената пере само тој си го сака. Другога може само да лаже. Доказ си е доказ
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Нед Фед 27 2011, 19:02

...Ма,боља си у живо! smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Вто Мар 01 2011, 16:03

Мислев дека си повисок
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Мар 03 2011, 13:41

Во време кога треба да биде со тебе, а таа е со друг или други, без разлика што правеле и дали се тоа значајни или безначајни личности, тоа е неверство.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот